Skocz do zawartości
Rambdal

Słuchawki dla G2 mini

Rekomendowane odpowiedzi

Rambdal

Witam

Jak wiadomo, słuchawki w zestawie do muzyki nie nadają się. Polecacie jakieś godne słuchawki z mic. w przystępnej cenie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jakac93

Zależy czego słuchasz?

Ale mimo wszystko do telefonu nie warto kupować jakichś wypasionych słuchawek za parę stówek :D

Mogę polecić Philips SHE3950, Panasonic HJE 120 albo troszkę drożej Brainwavz Delta

Dodam, że w większości słucham rapu.

Edytowane przez jakac93

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tom30

jeżeli chodzi o douszne sluchawki to polecam Sennheiser CX II 300 ale jak chcesz słuchać nausznych to raczej bez wzmacniacza ci ten telefon nie pociągne. Ja do naszgo g2 mini używam też Sennheiser hd 219S plus wzmacniacz Fiio E6 i wtedy jakoś to gra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rambdal

A z mikrofonem ?

Wysłano z Walkman-a

Edytowane przez Rambdal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tom30

te hd 219s są z mikrofonem ale jak podłączysz przez wzmaka to zapomnij o mikrofonie

z mikrofonem jest masa słauchawek przeznaczonych do smartfonów - wszystko zależy od gustu, kasy i indywidualnego odsłuchu danych słuchawek, bo tyle ile jest marek i rodzaji to tyleż samo jest też opinii na temat słuchawek, każdy z nas słyszy inaczej dlatego najlepiej jest się przejść do sklepu gdzie można osłuchać różne słuchawki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na poczatek polecam zainstalowac "Viper4Android" plus sluchawki "Sony MDR-S70AP" i zadnego wzmacnaicza juz ci nie potrzeba bo ci rozsadzi Mozg juz przy tym zestawie. Dodam ze sluchawki sa The Best.:ok:

Zapomnialbym mikrofon tez jest. Mozesz tez poszukac cos z Monstera nie polecam Beets na telefon bo graja kiepsko a jak juz to HTC jeszcze jak cie moge. lepiej wydac pare stowek bo przynajmniej zaoszczedzisz na zdrowiu swoich Uszu.

Edytowane przez Pirat21

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MEElectronics M2P, słuchawki ze sporą ilością basu.

G2 MINI Tapatalk Swiftkey

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pecet

Ja mam A4Tech EVO Earphone E6. Masakryczny dźwięk za śmieszne pieniądze. Ja lubię troszkę bassu w muzyce i te odpowiadają moim wymaganiom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś kupiłem sobie dokanałowe Creative EP-600 za jedyne 50 zł. Pasmo przenoszenia 20-20000 Hz, impedancja 32 Ohm. Bardzo niski, głęboki, czysty bass. Porównałem w sklepie z innymi, między innymi opisywanymi tutaj. Te inne, odpadają. Tego mi brakowało. Porównywałem z innymi, które posiadam w domu, w tym z markowymi, nausznymi, innymi dokanałowymi. Absolutne tłumienie dźwieku z zewnątrz. Bass... znacznie lepszy od tych, na których słuchałem do tej pory, wali na kolana, inne pasma dźwięku... czyste, piękne brzmienie.

W połączeniu z Viper i Player Pro... czyni miazgę. A, że wyjeżdżam na święta, będę miał w czym słuchać muzy, by skrócić czas podróży.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jakac93

A mnie te ep-600 niczym szczególnym mnie nie przekonały, bez szczegółów i tylko basem łupie.

Już HJE120/125 lub SHE3590 są dużo lepsze, ale co kto lubi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi