Skocz do zawartości
amapi3d

ZTE V5 MAX (SNAPDRAGON 410 64 bit, 2GB RAM, 16 GB ROM, DUAL SIM, LTE)

Rekomendowane odpowiedzi

amapi3d

Czy ktoś już posiada ten telefon? i może się podzielić opiniami. Obecnie (grudzień 2014) do kupienia za około 190 dolarów. a8) być może ten telefon zastąpi motkę moto g (2nd gen, dual sim).

Wklejam dane techniczne z #####

ZTE V5 Max Dane techniczne telefonu :: #####

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Swojego V5 Max dostałem wczoraj. Zamawiałem go ze sklepu oppomart.com. W sumie kosztował 248$ z przesyłką i jeszcze 33,50€ cło. Telefon ma tylko język Angielski i Chiński. Sprzedawca zainstalował Play Store ale nie działał. Po paru ładnych godzinach znalazłem toturial jak zainstalować Roota i CWM. Po tym zainstalowałem Gappsy i teraz telefon nadaje się do użytku. Widziałem że na 4PDA mają już firmware z językiem rosyjskim ale nie mam pojęcia czy jest polski.

P.S. Jak by co to toturial jest Tutaj

Edytowane przez piasek13

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    amapi3d

Ja również otrzymałem swojego ZTE V5 MAX. Tak w skrócie i na szybko:

Bardzo ładny wyświetlacz, mimo, że tylko HD - super się prezentuje, idealna biel i niezła czerń (w porównaniu do Samsungów, które miałem do tej pory).

Bardzo dobre spasowanie produktu

Super płynny i wydajny (mimo, że ma tylko 21 tyś punktów w Antutu działa płyyynnie - porównuje bezpośrednio do Motoroli Moto G 2nd gen)

Mocno wyjście słuchawkowe, ale jakość nie jest powyżej normy

wszystkie potrzebne częstotliwości,

oczywiście działa LTE

Dual sim działający bez problemu, aczkolwiek logika ciut inna niż w Motoroli, ciężko określić, która lepsza:)

Aparat chyba zwykly przeciętny (miałem okazję testować tylko po zmroku a Lumia z PureView)to to na pewno nie jest

Głosniki z tyłu grają na prawdę głośno.

telefon posiada bardzo fajne ficzery takie jak:

dioda powiadomień w postaci pięknego niebieskiego kółeczka na dole

działa double click to unlock (jak w Nokii N9 kiedyś a teraz w większości Nokii i LG czy Sony)

menu jest zrobione pięknie i w sposób gustowny

Telefon kupiłem na Aliexpress w promocji 11.11 za 180 dolarów (sprzedawca Chinatronic), obyło się bez Vatu i cła (w sumie około 611zł policzył mi bank). Miałem wgrany od razu język polski i sklep Play.

Wklejam też screenshoty:

post-69576-14255758914647_thumb.png

post-69576-14255758911519_thumb.png

post-69576-14255758912002_thumb.png

post-69576-14255758912476_thumb.png

post-69576-14255758912916_thumb.png

post-69576-14255758913318_thumb.png

post-69576-14255758913752_thumb.png

post-69576-14255758914222_thumb.png

post-69576-14255758915122_thumb.png

Edytowane przez Hubal
    Screen wstawiamy w spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    amapi3d

AHa, Gps działa perfekcyjnie, kilka sekund i jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Aktualnie noszę się z zamiarem kupna tego telefonu jednak odstrasza mnie trochę nakładka Nubia. Chciałbym się dowiedzieć czy, i w jaki sposób, da się jej pozbyć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    amapi3d

Wystarczy wgrać jakikolwiek launcher.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    knst

Launcher to nie wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też do mnie przyszedł właśnie ten telefon zamawiałem w Chinatronic. Na pierwszy rzut oka wszystko super ale jest jedna rzecz niepokojąca. G data antywirus wykrywa coś takiego: Weatherservice (com.shinymobi.app.base) Android.Backdoor.GingerMaster.A (0-DFT1YN).

G data nie może tego usunąć, usunąłem Titanium beckup apke Weatherservice, ale to nic nie dało nadal gdzieś siedzi.

Uwarzajcie na to. Macie może jakieś pomysły jak się tego pozbyć?

numer komplikacji systemu ZTE N958St_CNCommon_V11.5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy macie jakieś problemy z użytkowaniem tych telefonów? Dualsim standby działa normalnie? Zasięg wifi dobry? Jak z jakością połączeń? Bateria trzyma porządnie? W końcu ma te 3100mAH.

Mógłby ktoś wstawić parę zdjęć robionych tylną i przednią kamerą?

Edytowane przez razer84

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja swojego odebralem wczoraj, kupiłem na OPPOMART i odradzam tam zakupy. Miał byc czarny przyszedl biały, mialo byc DHL wyslali TNT i droga przesyłka w sumie, prawie 40 dolarów i na bank cło wlepia 57 dolarów wiec nie warto, lepiej kupić z7 max lub mini w ibuygou, do tego urząd celny sam sobie zmienił mójkod pocztowy na inny i paczka latała sobie po Polsce w najlepsze. Na zdjeciach widać ze kropki menu i powrót sie swieca ale nie widze opcji by włączyc je u siebie, pewno taki zabieg marketingowy i dziala tylko podswietlane kółko (swoja droga piękne). Sam telefon bardzo fajny, świetny design, kto go nie wezmie w łapy to tylko możliwe dwie reakcje: ale wielki lub ale piękny telefon. Do rozmiaru trzeba przywyknąć chociaz LG G3 przy takim samym rozmiarze ekranu wydaje sie bardziej kompaktowy i lepiej lezy w łapie. Plastik bardzo dobry, świetnie spasowany, nic nie trzeszczy i sprawia wrażenie solidnej roboty, tył matowy miły w dotyku, nie palcuje. Jak już mam ten telefon to myśle że mogłem jednak dorzucic te kilka dolarow i miec z7 max bo jednak koszta zakupu w OPPOMART wyszly bardzo duze i mogłem mieć lepszą wersje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi