Skocz do zawartości
b1nd1901

Kiano Intelect 10 3G - opinie i problemy z urządzeniem

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pisalem wczesniej robilem Wipe czyli "ustawienia fabryczne" nic nie pomoglo. Lecz dzis podlaczylem go na noc do ładowania właczonego"wygaszony ekran" i naladował sie do 100% wiec bede testowal go dalej niewiem czy tylko na właczonym sie ładuje do pełna czy to zbieg okolicznosci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Panie adamwilczynski20, proszę testować sprzęt. Jesli problem w dlaszym ciągu będzie występował proponuje wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie KIANO w zakładce Kiano Assistance. Na podstawie zgłoszenia nastąpi kontakt z naszej strony odnośnie wysyłki Kuriera po odbiór sprzętu. Technicy w Serwisie sprawdzą, przetstują sprzęt oraz usuną ewentualne usterki.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jest juz dostepny nowszy android na Intelect 10?

Wysłane z mojego myPhone Qsmart Premium przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    estil

Witam serdecznie.Dokladnie 4 grudnia zakupilem na prezent Kiano Intelect 8 Ms 3g.I wielka wtopa.Podczas aktualizacji do Win 10 przypadkowo usunelo mi sie oprogramowanie,zglosilem do serwisu i poinformowano mnie ze,za likwidacje systemu bedzie oplata w wysokosci 100 zl.Bylem przekonany ze to moja wina wiec  zaplace.Tu serwis Kiano byl tak wspanialomyslny ,ze na warunkach gwarancji wgral mi nowe oprogramowanie.Tablet wrocil z serwisu i ponownie probowalem aktualizacji do Win 10 gdyz tablet sie tego domagal.Wszystko przebiegalo prawidlowo az do czasu instalacji funkcji i sterownikow do systemu Win 10.Tablet zaniemowil na wysokosci 69 procent instalowanych funkcji i sterownikow.Probowalem restartu do Win 8 i niestety system nie powrocil,domagajac sie nosnika SD pomimo ze byl wlozony.Zero reakcji.Wyskakuje tylko napis KIANO i okienko z wiadomoscia wlozenia karty SD.Oddalem do Serwisu.Naprawa bardzo szybka za co trzeba podziekowac bo widac ze dbaja o klienta.W tablecie wymieniono mi plyte glowna.Kiedy tablet wrocil,po raz kolejny przeprowadzam aktualizacje do Win 10.Wszystko przebiega prawidlowo do czasu instalowania funkcji i sterownikow do Win 10.tablet zawiesil sie na wysokosci 20% instalowania funkcji i sterownikow i 39% uaktualniania systemu Windows.Juz 5 godzin tablet instaluje funkcje i sterowniki.Po raz kolejny zrestartuje tablet do ustawien Win 8 ale nie wiem,jak sie zachowa.Tutaj mam pytanie czy ktos moze mi podpowiedziec jaki jest powod nie moznosci aktualizacji do Win 10? Cz moze kolejna wina plyty glownej?.Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi