Skocz do zawartości
liftlodz

ROM CM 12 , nieoficjalny, codzienne aktualizacje

Rekomendowane odpowiedzi

Damix

Nie wiem czy na lolipop tak samo to wygląda ale na CM 11 : ustawienia > pasek powiadomień > wyskakujące powiadomienia - wyłącz

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    emwu13

A nie wyłącza się tego w ustawieniach ? Wybierasz aplikacje i odznaczasz "pokaż powiadomienia"

Wyłącza ale wtedy w ogóle nie ma powiadomień, a ja nie chcę tylko tych okienek ale na pasku chcę mieć powiadomienia.

Nie wiem czy na lolipop tak samo to wygląda ale na CM 11 : ustawienia > pasek powiadomień > wyskakujące powiadomienia - wyłącz

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Niestety ani tu:

f92857fcabe35a179ff6f88e6a8c179e.jpg

Ani tu:

c52f0f95e287573fe2d24753a6d1e46d.jpg

Edytowane przez emwu13

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wefhy

U mnie jest opcja wyłączenia heads-up

No ale to jest BlissPop. Ale z tego co pamiętam na CM też było.

46f489682f1c75509b0e3e4a5f91f4ca.jpg

Wysłane z mojego OnePlus One przez tapatalk. Miźnięte w SwiftKey.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    giaur500

Na CM12 nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaktualizowałem CM11S do CM12S, wygląda fajnie ale chyba jednak pozostanę przy CM12. Po tym jak można zainstalować apkę aparatu z CM12S http://forum.xda-developers.com/oneplus-one/themes-apps/cm12s-cameranext-gallerynext-t3081872 "czysty" CM12 jest dla mnie idealny tym bardziej, że nie wiadomo czy wydadzą CM12.1S a oficjalny CM12.1 to tylko kwestia czasu. Używam tych GAppsów http://104.236.22.120/index.php?device=gapps/lollipop w wersji "Zero" i nie wiem czemu w Galerii gdy klikam na edycję zdjęcia aplikacja zostaje zatrzymana? Co mam doinstalować żeby wszystko działało?

Edytowane przez stratus84

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zuto

Zainstalowałem "cm-12-20150415-NIGHTLY-bacon" + gappsy "Slim_zero_gapps.BETA.5.0.x.build.0.x-20150414", czyli wszystko świeże.

I mam jeden denerwujący problem. Dane pakietowe działają jak trzeba, ale wszystkiego po pakiecie przecież nie pociągnę, za to dane po wifi to tragedia.

O dziwo w speedtest niby wszystko jest OK, ale ze sklepu play praktycznie nic nie da się zaciągnąć, szybkość transfery praktycznie nie istnieje. W przeglądarce int. też wsio działa jak trzeba po wifi.

Miał ktoś takiego chochlika? Jakaś rada?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gruchi

Ponoc jutro wychodzi nightly 12.1 :)

Edytowane przez Gruchi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aflo

Jeśli będzie CM12.1 nightly to już wtedy CM12 nightly nie będzie miało codziennych aktualizacji???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ogóle w co przechodzi cm12 nightly finalnie? Czy sobie te aktualizację wychodzą w nieskończoność. Tyle już tych ROM'ów ( nie nawiązuje do złodziei :P) jest, że się już połapać nie mogę.

Edytowane przez lafiesta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    giaur500

Zainstalowałem "cm-12-20150415-NIGHTLY-bacon" + gappsy "Slim_zero_gapps.BETA.5.0.x.build.0.x-20150414", czyli wszystko świeże.

I mam jeden denerwujący problem. Dane pakietowe działają jak trzeba, ale wszystkiego po pakiecie przecież nie pociągnę, za to dane po wifi to tragedia.

O dziwo w speedtest niby wszystko jest OK, ale ze sklepu play praktycznie nic nie da się zaciągnąć, szybkość transfery praktycznie nie istnieje. W przeglądarce int. też wsio działa jak trzeba po wifi.

Miał ktoś takiego chochlika? Jakaś rada?

Miałem coś takiego nie raz i wyszło mi na to że to Google przycina transfer na IP. Wiem to stąd, że w tym samym czasie próbowałem coś pobierać ze sklepu na tablecie, połączonym do tej samej samej mojej sieci wifi i też transfery były nawet rzędu 10 kB/s lub mniej. A jak potem za kilka godzin się odetkało, to wszystko zaczęło działać jak zwykle - i na telefonie i na tablecie.

Tak więc albo Google ogranicza transfer najbardziej "aktywnym", albo problem u dostawcy internetu - tego nie wiem. Ale to nie jest wina softu na telefonie.

Mam podejrzenie, że to przez zbyt dużą "aktywność" z mojego IP, bo tylko kilka godzin wcześniej 3 razy pod rząd instalowałem nowy rom i telefon pobierał po 150 aplikacji ze sklepu (przywracanie zainstalowanych wcześniej aplikacji).

Edytowane przez giaur500

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi