Skocz do zawartości
tekem

[ROM] Aktualizacja do KF2

Rekomendowane odpowiedzi

Bo masz prawdopodobnie w tle aplikacje które działają. Np widzę Kasperski, on podwyższa taktowanie CPU, przez co masz od razu. W standby telefon ma standardowo najniższe taktowanie 200mhz i na xda piszą że to włąśnie jest powód tego opóźnienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bo masz prawdopodobnie w tle aplikacje które działają. Np widzę Kasperski, on podwyższa taktowanie CPU, przez co masz od razu. W standby telefon ma standardowo najniższe taktowanie 200mhz i na xda piszą że to włąśnie jest powód tego opóźnienia.

Nie jak zaisntalowałem systme od razu tak miałem, sam na to zwracałem uwagę bo mnie też to wkurzało - nie bede robił znowu wipe , żeby ci udowodnić, ale od początku mi tak działa i wreszcie jest tak jak powinno być. Ktoś pisał gdzieś o sekundowym opóznieniu przy odbieraniu rozmów - u mnie też takie coś nie występuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie jak zaisntalowałem systme od razu tak miałem, sam na to zwracałem uwagę bo mnie też to wkurzało - nie bede robił znowu wipe , żeby ci udowodnić, ale od początku mi tak działa i wreszcie jest tak jak powinno być. Ktoś pisał gdzieś o sekundowym opóznieniu przy odbieraniu rozmów - u mnie też takie coś nie występuje.

A jak zrobić full wipe? I czym najlepiej zrobić kopię zapasową, żeby nie stracić danych, aplikacji i ustawień?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak miales na KE4?

Ktos jeszcze moze sie wypowiedziec odnosnie tych dwoch kwestii na tym romie? Opoznienie odblokowywania i cisza po odebraniu polaczenia?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na KE4 miałem to opóżnienie i bardzo mnie to wkurzało, a też miałem Kasperskieskiego, zresztą te same aplikacje co mam teraz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba rozwiązałem zagadkę z opóźnieniem przy odblokowywaniu.

Opóźnienie jest jeśli ktoś ustawi sobie niestandardową tapetę lockscreena. Na tych firmowych od samsunga działa szybko, na ustawionych przez siebie jest opóźnienie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sleev

U mnie na niestandardowej tapecie na kf1 litening opoźnienie jest. Na tapecie stock chyba nie było. Ale ciszy przy połączeniach nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    papux

......................

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x