Skocz do zawartości
Ernet

Gdzie w telefonie są zapisane hasła do logowania sie?

Rekomendowane odpowiedzi

Ernet

Już raz pytałem,ale gdzieś mój watek zniknął. Logując się z telefonu do Fejsa i do mojej poczty mailowej

( sprawdzam ją przez stronę internetową skrzynki mailowej )automatycznie nie muszę już wpisywać (logować się) do tych dwóch aplikacji. I w związku z tym domyślam się,że telefon musi mieć gdzieś zapisane moje hasła. Czy ktoś wie,gdzie one są zapisane w telefonie ?

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hatchet

A do czego Ci potrzebna taka wiedza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ernet

@hatchet. Nie zadałem pytania.." Proszę zapytajcie mnie do czego potrzebna mi jest wiedza gdzie w telefonie są zapisane hasła do logowania sie? ".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Justice

@Ernet A ja jako Moderator proszę cię o udzielenie odpowiedzi na to pytanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ernet

Doprawdy nie sadziłem,że moje pytanie wywoła taką ciekawość :-) Ale szanując prośbę Admina...,proszę... Pytanie powstało całkiem spontanicznie, z ciekawości,na zasadzie "jak to jest zrobione",gdzie te hasła siedzą w moim telefonie,czy są bezpieczne,gdy telefon zgubię itd. ,gdy logowałem sie do mojego maila i nie musiałem nic wpisywać (hasło/login ). I to cała historia.Właściwie bez historii :DDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Justice

Rozumiem, ale niestety odpowiedzią pozostaje post #2 z linku podanego przez @positivepl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bass04

Wtam, chciałbym odnowić post bo mam taki problem padł mi laptop i nie da sie uz nic z nim zrobić a nie pamiętam hasła do swojej poczty ale mam na telefonie ustawione automatyczne logowanie i to mi nie przeszkadzało ale teraz mam nowy telefon i nie mogę go zmienić bo  całkowicie stracę dostęp do poczty czy jest jakaś możliwość aby zobaczyć to hasło go poczty?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi