Skocz do zawartości
maliiina

Pare problemow i spostrzezen.

Rekomendowane odpowiedzi

Zauwazylem pare szczegolow a czasem i dosc duzych bledow w dzialaniu forum [ a jako ze miaem "pewien kontakt" z vb mogei pomoc ] :

• 1-rss niedzialaja dla downloadu - nie mam pojecia dlaczego akurat tu sa wylaczone
      2-w downloadzie owszem sa tematy z danymi aplikacjami grami itp a w nich linki ale co z tego przegladajac z telefonu forum = wygoda zerowa [ kopiuj wklej link] , brak opisow takich prawdziwych , czasem sporadyczne przypadki ze ktos ladnie opisze program ... , brak listy zmian - i ogolnie brak osoby ktora by tego pilnowala
      3-romy np sa porozrzucane po kliku forach do hero sa gdzie indziej do g1 gdzie indziej
      4-wikipedia hmmm to akurat traci sens na ktorym sie opiera , co z tego ze moge po zarejestrowaniu edytowac jak nie moge dodac nawet glupiej definicji ...
      5-nie dziala oznaczanie for jako przeczytanych - po kliknieciu dwukrotnym w forum_new.gif powwinno byc oznaczone - podejzewam ze w stylu zostalo usuniete ...
      6-wedlug mnie jako nowy uzytkownik forum i androida dzialy sa zabardzo pomieszane - nie wiadomo gdzie czego szukac - wiec z reguly piszesz gdzie popadnie , i tutaj ktos wyskoczy z lenistwem i szukajka .... ok jest ale niech tez dziala skoro jest
      7-tez w sumie tylko moja mala uwaga - dodanie SB nie trafiony pomysl,a dlaczego ? z doswiadczenia wiem ze SB nie prowadzi do rozwiniecia forum - kwitujac swojego hero zrootowalem bardziej przypomocy ludzi na SB niz forum czy tez wiki

jezeli mi sie cos jeszcze przypomni to dopisze :)

post w sumie bardziej do adminow niz userow ale nikt nie musi brac sobie tego do serca to tylko moje male spostrzezenia, moje czyli czlowieka ktory ma za soba kilka for [min oparte o vb i z liczbami ok 250 tys - wiecie chyba o co chodzi a:)]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    baggus

2.znajdz chetnych do dbania o wszystkie szczegoly w downloadzie najpierw

3.zobacz temat z propozycjami nowych dzialow

4.mozna dodawac definicje

6.patrz punkt 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    2.znajdz chetnych do dbania o wszystkie szczegoly w downloadzie najpierw

3.zobacz temat z propozycjami nowych dzialow

4.mozna dodawac definicje

6.patrz punkt 3

chyba wsrod 4000 aktywnych mozna znalezc pare osob, zreszta - podejscie....szkoda ciagnac temat

a co do wiki masz racje troche namotane z tym jest ale moge :) - inny schemat

6- nie chodzi mi o kwestie dzialow a raczej o porzadek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    baggus

Odnosnie pkt 6 to najpierw trzeba zaczac od tego, aby sami uzytkownicy chociaz poprawnie nazywali tematy, bo po tytule np. "galaxy-problem" to nic nie idzie znalezc. Wiem, ze sa moderatorzy(ja chwilowo akurat nie), ale lepiej zapobiegac problemom niz leczyc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wiem, ze sa moderatorzy(ja chwilowo akurat nie)

i to jest ciekawe :D twierdzisz ze brakuje lubciezko znalezc ludzi do moderacji ale poki co dopieo dzis odnalazlem ze trzeba moda do dzialu galaxy [ tylko] tak poza tym nie widzialem zadnej rzucajacej sie w oko info

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    baggus

Bo do dzialu galaxy potrzeba kogos kto ma galaxy i sie na nim zna. Jest zana, ale nie chce/nie moze byc moderatorem

Odnosnie dzialu download to juz byli tutaj nie raz. Ja i kilka osob z moderatorow nie popieramy tego dzialu. Nie jest to forum nastawione na warez, a dzial download jest wynikiem sytuacji marketu w Polsce.

Edytowane przez baggus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie jest to forum nastawione na warez, a dzial download jest wynikiem sytuacji marketu w Polsce.

Ze co ? a co ma warez do tego

zakladajac ze jestes nowym urzytkownikiem androida slabo znasz angielski to gdzie szukasz sobie programow ?

1 na markecie ? hmmm tak troszke duzo tego i nie zawsze sa celne opisy

2 na jakis stronach hmm i tutaj androlib albo cyrket ale niestety znowu jestes zawiedziony bo nieszczesny angielski [ tutaj sie mozna odezwac ale przeciez jest translate itp - ale po co jest forum iludzie tacy jak wy ? zreszta niektorym nawet translator nie pomaga]

3 o znalazles polskie forum o androidzie , no fajnie ale co z tego jak albo nie ma opiu [to tylko przyklad wiec nie czepiajcie sie tego :P] albo jest tylkoinfo o programie z linkiem do opisu na androlib - lol takie kolo macieja

reasumujac to po co mi to forum skoro i tak mniekieruje na zagraniczne strony ? Niestety tylko po to zeby zrobic roota i tyle dalej robi sie bezuzyteczne .... Mam nadzieje ze mnie zrozumiales o co mi chodzilo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    baggus

Od opisow masz dzialy Aplikacje i Gry.

Jak chcesz cos poprawic to sam zacznij, bo takich co by chcieli, zeby inni wszystko zrobili jest wielu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hidd

Podepnę się, żeby nie mnożyć wątków.

1. Czy nie można by dorzucić przycisku "oznacz wszystkie fora jako przeczytane" na koniec strony "nowe posty"? Zwykle kiedy sprawdzam forum (i pewnie nie tylko ja), klikam "nowe posty" otwieram w nowych kartach to, co mnie interesuje, a potem klikam "oznacz wszystkie jako przeczytane". Niestety jestem zmuszony wracać najpierw do głównej, żeby to nacisnąć.

2. Jest opcja na mobilną wersję forum? Nie wiem jakie są możliwości, ale jak wchodzę przez Hero na forum i wywala mi zaj... wielki banner na środku (który ciężko zamknąć), to lekko mnie telepie. W obecnej wersji ciężko się przegląda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi