Skocz do zawartości
mgregor

Przywitanie i pytanie o aktualizacje z poziomu telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na poczatku chcialem sie przywitac. Jestem swiezo (tygodniowym) uzytkownikiem LG Swift Black. Przesiadlem sie z Nokii (6210 - 6320 - N70 - E65 - E71). Jak narazie jestem przytloczony iloscia opcji konfiguracyjnych, aplikacji, gier i znalezieniem czegokolwiek w menu telefonu ale powoli zaczynam wychodzic na prosta ;-)

Pytanie jest nastepujace:

Po wybraniu Aplikacje -> Aktualizacja oprogramowania -> Sprawdzanie aktualizacji oprogramowania dostaje komunikat o tresci: Aktualizacja oprogramowania - Polaczenie nie powiodlo sie - blad uwierzytelniania. Czym to moze byc spowodowane? Gdzies czegos nie skonfigurowalem? Mial ktos taki problem?

LG Swift Black z Orange. Stockowy ROM. Zadnych przerobek.

Pozdrawiam

mgregor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mam LG z Orange, co prawda 2x, a nie Black, ale niczego takiego nie mam.

Mogę za to Cię zapewnić, że póki co nie ma żadnych aktualizacji - może to jest przyczyna błędu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Luk45z

no a właśnie wiadomo kiedy będzie aktualizacja do 2.3 bo samsung już ją dostał niedługo HTC ma dostać... a LG kiedy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    abgar
    a LG kiedy?
    Szklana kula dziś mętna. Nie pokazuje przyszłości. Natomiast w sieci krąży wiele plotek: jedna że na przełomie czerwca/lipca, druga że gość z włoskiego serwisu LG wypowiedział się na czacie, że dopiero w listopadzie. Zatem nie wiadomo nic.

Natomost co do aktualizacji OTA: am fabrycznie niebrandowanego P970 i mam taki sam komunikat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bmart

Witam wszystkich - Od około tygodnia mam LG P970 z Plusa i też pokazał się zeczony komunikat o nowej aktualizacji ,telefon się zaktualizował - przynajmniej coś tam załadował.

Ponowne próby sprawdzania skutkowały komunikatem o posiadaniu najnowszej wersji oprogramowania.

Jednak dostałem Otwarty soft w wersji V10b na Europę i go załadowałem -wsio było OK telefon trzymał cztery dni ale....

Próby kolejnego sprawdzania aktualizaji oprogramowania z poziomu telefonu skutkowały komunikatem o braku autoryzacji.

Wróciłem do zbrandowanego softu dla plusa w wersji V10a i znów wpuszcza na serwer aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    abgar
    Jednak dostałem Otwarty soft w wersji V10b na Europę i go załadowałem -wsio było OK telefon trzymał cztery dni ale....

.

Czym sie różni ta wersja od 10A ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    no a właśnie wiadomo kiedy będzie aktualizacja do 2.3 bo samsung już ją dostał niedługo HTC ma dostać... a LG kiedy?

Witam

Dostałem dziś informacje z serwisu LG że aktualizacja do Androida 2.3 ma nastąpić w lipcu ale dokładnej daty nie podali.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    abgar

W serwisach LG to chyba chrzanią co im ślina na język przyniesie. Wczoraj jeden z użytkowników modaco dostał odpowiedź z LG, że we wrześniu :)

Sent from my LG-P970 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem po co dzwonicie / piszcie do serwisów skoro oni nie są za to w ogóle odpowiedzialni i mówią byle co żeby się ludzie od nich odwalili :F Nie zaczął się jeszcze proces testowania aktualizacji, więc lipiec jest terminem niemożliwym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    abgar

Próby kolejnego sprawdzania aktualizaji oprogramowania z poziomu telefonu skutkowały komunikatem o braku autoryzacji.

Wróciłem do zbrandowanego softu dla plusa w wersji V10a i znów wpuszcza na serwer aktualizacji.

Ja tego nijak nie rozumiem, co oni tam w LG mają na końcu szyi: głowę czy d... ? W tym żadnego sensu ani logiki dopatrzeć się nie mozna. :( Mam dokładnie na odwrót niż Bmart. telefon przyszedł oryginalnie z softem 10A i przy próbie aktualizacji pisał o braku autoryzacji. Po załadowanu 10B - sprawdza dobrze:facepalm3:

---------- Post dołączono o 02:46 ---------- Poprzedni post napisano o 02:30 ----------

Nie wiem po co dzwonicie / piszcie do serwisów .
    A kto napisał, że do serwisów ? Ja sie kontaktowałem z obsługą klienta. Edytowane przez abgar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x