Skocz do zawartości
Bezprym

[LG G3 S] Brak stock'owego equalizer'a.

Rekomendowane odpowiedzi

Bezprym

Po odinstalowaniu Viper4Audio i próbie zainstalowaniu BeatsAudio PowerAmp przesytał mi widzieć stockowy equalizer ,po wejściu w ustawienia silniku dźwięku mam zaciemnioną opcję MusicFx,ten sam problem jest z aplikacją Walkman. Nie pomogło ponowne zainstalowanie romu.Czy możliwe że uszkodziłem jakieś biblioteki odpowiadające za dźwięk . Problem nie jest specjalnie dokuczliwy ale bardzo mnie irytuje.Dodam tylko że jak zainstaluje apkę Equalizer lub Musicfx z Google Play wszystko wraca do normy ale niestety tylko z tymi appkami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To, że w PowerAmpie opcja MusicFx jest nie aktywna (nie wspierana przez rom) to normalne, też tak mam. Co do stockowego equalizera to rozumiem, że chodzi o equalizer z PowerAmpa? Nie możesz go włączyć/wyłączyć, zmienić ustawienia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bezprym

Chodzi mi o to że zaraz po pierwszym zainstalowaniu PowerAmp na tum smartfonie miałem przycisk MusicFx ( rom 10c)aktywny, po naciśnięciu przechodziło się do equalizera z appki Muzyka. Po moim kombinowaniu niestety już tego nie ma i nie mogę do tego wrócić.Obecny rom to v10e i nadal to samo ale gdy tylko zainstaluję equalizer fx wszystko wraca do normy.Trochę mnie to irytuje zastanawiające jest jeszcze to że u innych jest to samo więc może to jednak jest wina aplikacji nie moja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi