Skocz do zawartości
jokert5

Zakupiłem telefon 32GB, nie mam dowodu zakupu a nie działa mi dotyk

Rekomendowane odpowiedzi

Walcz. A do człowieka dzwoń, a nie SMS-uj... To taka sama sytuacja jakby ktoś ci ukradł 50 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    FuzBal

nie odsylaj poki nie odda ci calej kasy - to on tu kreci walki i to jemu nalezy sie //ciach// nie tobie... zreszta co on ma teraz do gadania? albo oddaje calosc albo jest w plecy i telefon i 950zl... z takimi //ciach// trzeba krotko i mocno zeby sie nauczyli

Edytowane przez ldawid
    ciachanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up popieram

albo całość kasy + za cyrki zwrot za przesyłke (+30 zł)...albo telefonu nie zobaczy - prosty rachunek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ta jasne, a wy wierzycie w to ze goscio oddał kase bez uprzedniego zwrotu telefonu ta ta :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Idz na policje albo //ciach//. Masz dwie mozliwosci :)

Edytowane przez ldawid
    ciach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wpadłeś :/

Nigdy się nie wysyła kasy w ciemno bez allegro.Na policji nic nie zdziałasz, ponieważ nie została spisana żadna umowa pisemna.

---------- Post dołączono o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Chyba zły ten FB ponieważ na zdjęciach to rasowy "Gimbus".

oj co do tego ze nic sie nie zdziala to Cie zadziwie.Mozesz - mozecie nie wierzyc.Chcialem zakupic poprzez dawna tablice Nokie Lumie 800 za 550 zl.Nigdy wczesniej nikt mnie nie oszukla wiec myslalem ze nic takiego sie nie stanie, a jednak, juz po 3 dniach bylem pewien na 100% ze zostalem oszukany - 4 dnia poszedlem na policje sadzac ze nic nie zdzialaja.Wszystko spisali i tak dalej.Dodam ze nie mialem zadnego imienia nazwiska nawet nr telefonu- wszystko zalatwiane wiadomosciami przez tablice.Tylko adres jakiegos lipnego sklepu z telefonami.Tylko wplata na konto.

I pewnego ladnego dnia dostalem zawiadomienie ze znalezli kolesia, oszukal podobno wiecej ludzi dostal wyrok, pieniedzy jeszcze nie zwrocil ma czas do 20 stycznia jesli nie zwroci pieniedzy zglaszam to prokuraturze i koles idzie siedziec.Wiec czasem policja potrafi cos zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi