Skocz do zawartości
dominikxp

(N71050) samsung Note 2 LTE, przy próbie wgrania ROM- 4.4 przez Odin-a telefon nie reaguje

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Postanowiłem zainstalować nowy rom na mojego sgn2 LTE, ale pojawia się problem.. gdy robie wszystko zgodnie z instrukcją ---> http://forum.android.com.pl/f728/flashowanie-wgrywanie-stockowego-softu-przez-odin-n7100-296820/

telefon w ogole nie reaguje, a na odinie pojawia się taka informacja

"<OSM> Enter CS for MD5..

<OSM> Check MD5.. Do not unplug the cable..

<OSM> Please wait..

<OSM> N7105XXUEMK5_N7105NEEEMK1_N7105XXUEMJ9_HOME.tar.md5 is valid.

<OSM> Checking MD5 finished Sucessfully..

<OSM> Leave CS..

<OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 0)

"

i nic.. dodam że telefon jest na gwarancji nie był rotowany i posiada brand Play :)

rom który chcę wgrać ---> http://forum.android.com.pl/f975/gt-n7105-n7100xxufnd3-kraje-nordyckie-nee-android-4-4-2-oficjalny-kitkat-429032/

dodam jeszcze że chciałem zainstalować go metodą oficjalną czyli:

"Można go wgrać również metoda oficjalną najpierw wrzucamy stockowy rom 4.3 NEE z tąd: Firmwares | SamMobile | Page 3 robimy Wipe a następnie ustawiamy region aktualizacji jako "NORSK" lub "SUOMI" czyli zmiana CSC na Kraje Nordyckie ,słuchawka sama zapamiętuje informacje i jeśli mamy dostęp do internetu pobiera aktualizację przez OTA do 4.4.2 Kitkat uwcześnienie nas pytając czy zgadzamy się na uaktualnienie systemu, aktualizacja trwa około 10 minut z pobraniem danych w zależności od prędkości internetu,i możemy cieszyć się nowym odświeżonym Kitkatem,sam kożystałem z tej formy jako że nie tracimy przy niej gwarancji a mamy najnowszy oficjalny system bez nabicia flagi!"

Edytowane przez Hubal
    Poprawiłem nazwę tematu żeby lepiej odzwierciedlała problem z fonem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ODIN w ogóle wyczuwa Twój telefon ?

Twoje logi wskazują, że w ogóle go nie zobaczył.

Czy w okienku pod napisem "ID:COM" pojawia się "0:COMX" gdzie X to liczba (numer portu COM) a okienko zmienia kolor swojego tła z szarego na kolorowy ?

W dużym okienku "Message" na dole powinien pojawić się napis w rodzaju "<ID:0/004> Added!!"

W filmiku w wątku który podałeś fragment - od 1:52 do 2:04

Edytowane przez langolier

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie w odinie nic się nie pojawia, pewnie problem leżypo stronie ssterowników. . Ale znalazłemtylko tte które daje kies nic innego nie znalazłem.. pytanie odnośnie tego roku, czy w ogóle można go wgrywać na rom 4.3 brandowany z play?? CCzytałem w wątku z tym romem ze można, ale wolę się upewnić :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego, dostałeś już wszystkie potrzebne informacje prócz jednej: robisz wszystko na własną odpowiedzialność

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok instalacja ponowna sterowników zmiana gniazda usb spowodowały że odin widzi telefon w trybie download mode :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi