Skocz do zawartości
puma1991

[LG G3 S] Udostępnianie internetu z komputera

Rekomendowane odpowiedzi

w htc czesto korzystalam z tej funkcji poniewaz nie mam w domu wifi. czy w tym modelu rowniez sie da? jak?

z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W każdym modelu z Androidem się da, to funkcja systemu.

USTAWIENIA->SIECI->ŁĄCZNOŚĆ BEZPRZEWODOWA->PUNKT DOSTĘPOWY WiFi

musisz tu wejść, ustawić nazwę sieci i hasło/korzystać z tych co są. Oprócz tego możesz ustawić sobie skrót w rozwijanej górnej belce :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

corristo Ty chyba nie zrozumiales pumy bo ona pisze '' nie mam w domu wifi'' a ty jej piszesz ''USTAWIENIA->SIECI->ŁĄCZNOŚĆ BEZPRZEWODOWA->PUNKT DOSTĘPOWY WiFi

musisz tu wejść ''

Mysle ze pumie chodzi o polaczenie z netem ale po kablu podlaczonym do kompa tak ?

Jesli tak to nie testowalem tego ale gdy mialem jakies problemy zawsze uzywalem do tego celu program BlueSoleil

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak Rambo, dokladnie o to mi chodzi. kurcze szkoda. w htc moglam ustawic przekazywanie internetu jako domyslna funkcja usb a tu niestety jej nie ma. ogolnie korzystam z pakietow danych ale czasem cos tam aktualizowalam przez kabel i to bylo dla mnie wygodne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Eeee no dobra, rozpędziłem się :P wifi - udostępnianie - internet; hasła klucz i napisałem odpowiedź :)

jedyne co mi przychodzi do głowy to VirtualRouter; tworzysz na komputerze punkt dostępowy przez kartę wifi.

Przeszkody to karta Wifi w kompie - jeśli to laptop to raczej nie ma problemu, jeśli stacjonarka to zapewne trzeba ją dokupić. (np ta)

Druga, program działa na Win7 w górę.

Plusy takie, że nie jesteś uwięziona na kablu :) (którego raczej się w tym wypadku i tak nie da użyć)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to chyba dobre rozwiazanie!! probowalam kiedys utworzyc wifi przez laptopa ale mi nie wyszlo. sprobuje z tym programem. (sony vaio vpceb3m1e). niestety pojawia mi sie bardzo popularny blad

"Grupa lub zasób nie jest w odpowiednim stanie...". poprawka od microsoft nie pomogla. niektorzy twierdza, ze moze wystarczy aktualizacja sterownikow karty ale...nie wiem czy potrafie to znalezc. sprobuje ten drugi program conectify-działa! ustawione troche na farta ale działa. non stop reklamy itp. srednio wygodny ale wifi jest :)

Edytowane przez puma1991

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    firomi

użyj conectifity me w wersji bodajże 2.3 tam nie było reklam i nie rozłączał się co chwila

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    firomi

"Grupa lub zasób nie jest w odpowiednim stanie..."

ten komunikat bardzo często wyskakuje przy ręcznym wpisywaniu komend w cmd zazwyczaj w menadżerze urządzeń wystarczy wyłączyć i włączyć(edited) sterowniki wi-fi i pomaga ale często miałem tak że to nie dawało rady i tylko conectifity me odpalał hotspota nie wiem jak sobie z tym radził do tego od jakiegoś czasu zawsze jak zrobię hotspota mam ograniczone połączenie na wszystkich urządzeniach którymi się połączę z hotspotem. oczywiście udostępniałem połączenie internetowe tak jak należy itd możliwe że problem w tym że interneet w lapku mam mobilny.

Edytowane przez firomi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no moze. ja mam stale lacze. connectify sobie radzi. nie potrafie wlaczyc i wylaczyc sterownikow chyba.... ale to rozwiazanie, ktore mam obecnie jest w porzadku. mozliwe, ze pokombinuje jeszcze z ta inna wersja o ktorej mowiles ale ogolnie problem rozwiazany :) dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi