Skocz do zawartości
dawid01986

Kupcie Pokrowiec, by nie wydawać 350 zł!!

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś do mnie do Salonu Play trafiły 3 Cube z potrzaskanym wyświetlaczem, tak więc jakość nie jest najlepsza i wystarczy jeden upadek i wyświetlacz trzaska się w drobny mak, naprawa 350 zł minimum + koszta wysyłki!Plus miesiąc czekania!

Na allegro widziałem dedykowane na nasze Cube pokrowce za ok 45 zł wiec lepiej wydać 45 niż 400 :facepalm:

można tez tańsze zwykłe kupić,tak więc polecam, się zaopatrzyć.

Jak ktoś kupuje w sklepie to w standardzie jest pokrowiec i karta chyba 8GB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam śmigam w silikonie w pepitkę ze sklepu myPhone (za 20pln)- wystaje kilka mm nad ekran i poprawia znacząco chwyt telefonu. Może ktoś powie jak ten case chroni przed upadkiem, bo sam rzucał nie będę :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hnrx

Jeśli silikonowe etui to nie polecam białego bo bardzo się brudzi i żółknie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja tam śmigam w silikonie w pepitkę ze sklepu myPhone (za 20pln)- wystaje kilka mm nad ekran i poprawia znacząco chwyt telefonu. Może ktoś powie jak ten case chroni przed upadkiem, bo sam rzucał nie będę :P

Chroni w miarę ok, tzn. spadł mi 2x póki co i uważam, że bez tego silikonu już dawno by go nie było. Dodatkowo świetnie trzyma w uchwycie w samochodzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też używam siliokonu (nie przepadam za tymi dużymi pokrowcami) i to się dla mnie sprawdza. Jak do tej pory żadnych pęknięć :) A jakoś się specjalnie nie pieszczę z telefonem. Nie wydaje mi się jakoś szczególnie delikatny...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do tego silikonu jeszcze folijka 3mk (różnica między nią, a tą z pudełka- wyraźna) i telefon bez rys i o znośnej grubości. Nie ufam wszystkim klapkom, bo się za szybko urywają (chyba, że kosztuje 80pln+), a wsuwki mi się przejadły...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mocarz

Mi tam spadł ze 2-3 razy z metra na chodnik i nic nie pękło, dwa małe wgniecenia tylko mam na rogach to kupię 'kejsa' i nie będzie nawet śladu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja "nabyłem drogą kupna" (uwielbiam ten zwrot;) taki pokrowiec: Etui Pokrowiec Skórzany Futerał myPhone Cube (4926673215) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Miałem podobne w paru telefonach i nie narzekam. Tylko telefon strasznie urośnie (jeszcze na gwarancji).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś niestety do salonu znowu przyszedł klient z potrzaskanym ekranem :( niestety nasze Kubusie za twarde nie sa, ja wsumie dalej nie kupiłem etui ;p ale uważam na telefon jak na żaden inny he he paranoja ;) i w Pt przeżyłem horror jak zobaczyłem ryse na wyświetlaczu , wygląda jak by ekran pękł, ale na szczęście tylko folie czymś mocno zarysoweałem ;)

Tapnięte z Cube-a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Folia 3MK classic w porównaniu z pudełkową- inna bajka; z rabatem z forum kosztuje marne grosze, a efekt jest super. Co do ekranów- kumpel ma SGS3- potrzaskany, koleżanka SONY Xpera z1 compact- potrzaskana- czego Cube miałby być mocniejszy (szczególnie że w/w mają GG an froncie)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi