Skocz do zawartości
dawid01986

Kupcie Pokrowiec, by nie wydawać 350 zł!!

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że w innych pękają ekrany również, tylko z małą różnicą, im dotyk nie pada, a w Cube jeszcze nie widziałem by działał dotyk jak pękł ekran. Też polecam 3MK, kupiłem Solida i jestem bardzo zadowolony;)

Tapnięte z Cube-a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Up, a czy warto kupować folię 3MK Classic, jeśli telefon noszę w pokrowcu - wsuwce ? Czy można negatywnie jakoś odczuć tę folię na ekranie (gorsze barwy itp. ) ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam żadnego problemu z folią, dotyk śmiga jak bez folii, kolory są bez różnicy, ekran się nie rysuje- noszę w silikonowym bumperze (folia z pudełka CUBE'a już po 2 dniach miała kilka rysek). W opakowaniu są 2 folie, więc zestaw starczy na całe życie telefonu (jak ktoś dobrze założy- choć są możliwości poprawek). Ciekawostka u mnie- chyba przez odklejenie i ponowne nałożenie (bo było krzywo xD) pojawił się na wyłączonym ekranie tęczowy wzorek widoczny tylko pod słońce, a fakture ma jak plecki SGS3 w ciemnych wersjach (jak szczotkowane aluminium), ale na właczonym nic nie widać a i poza tym przyjrzeć się uważnie trzeba... Polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jak założyłem folię 3MK to wręcz wydawało mi się że kolory i widoczność jest lepsza niż na tej zwykłej folii z pudełka i tak na obu Cube-ach (heh zawsze mam problem jak odmieniac słowo Cube;p )może złudzenie ale z rabatem dwie dobre folie, więc jestem zadowolony i polecam. Myślę że jak bym miał zwykłą to tą ryse co zrobiłem jakoś przypadkiem miałbym na ekranie a tak tylko folia zarysowana;)

Tapnięte z Cube-a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jaki model folii, bo chyba sobie kupie ? Jak to jest z tym rabatem na forum ???

Manuskrypt wykonany przez skrybę MyPhone Cube

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jak to jest z tym rabatem na forum ???

Proste ;)

wklejasz to w Swoją Sygnaturę :)

userbar%20%281%29.png

Piszesz prywatną wiadomość do 3MK Folie o rabat, i ci wyślą kod który wbijasz na ich stronie i dostajesz rabat na każdą wybraną folie ;)

Ja wybrałem Solid-a i jestem bardzo zadowolony , 2szt za ok 23 zł z przesyłka jak dobrze pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możecie mi powiedzieć w jaki sposób najlepiej zabezpieczyć ekran cube'a przed pęknięciem w razie upadku?

Czy szkło hartowane 3mk będzie najlepszym wyborem? Pytam bo czytałem wiele opinii na temat pękającego ekranu w tym modelu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam gumowy futerał juz chroni ekran, ponieważ gdy telefon pada na płasko na ekran, leci na gumową obwódke która amortyzuje upadek ...

Wysłane z mojego myPhone Cube przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nom z tym futerałem "na solo" to tak nie jest do końca, jeśli urządzenie upadnie na ramkę to owszem, ale jeśli impet dostanie wyświetlacz to futerał nic nie da. Może tutaj znajdzie się parę cennych informacji:

Najpewniejsze i najskuteczniejsze rozwiązanie chroniące przed pęknięciem wyświetlacza to zawsze ochrona wyświetlacza (folia lub szkło/laminat wzmacniające ekran + futerał).

Dodatkowo sam futerał nie zabezpieczy wyświetlacza przed zarysowaniem.

Trzymka, Malwina z 3mk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Najpewniejsze i najskuteczniejsze rozwiązanie chroniące przed pęknięciem wyświetlacza to zawsze ochrona wyświetlacza (folia lub szkło/laminat wzmacniające ekran + futerał)

A macie szkło hartowane na MyPhona Cube-a ? Bo tak ostatnio myślałem by kupić, ale nie widziałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi