Skocz do zawartości
gkawon

Bateria szybko się rozładowuje

Rekomendowane odpowiedzi

gkawon

Witam. Zegarek mam od 3 tygodni. Przez pierwsze 2 tyg wszystko z baterą było ok. Zegarek trzymał około 5dni. Od dwóch dni jednak batera rozładować się potrafi w przeciągu 10h. Wieczorem naładuje zegarek a rano mam już 50%baterii. Czy to wina jakiejś aplikacji? Jak tak to której? Mieliście podobny problem? Napisze jakie mam apk w zegarku:

Call handling Pro,

Commander,

Find Me,

GPS Map2,

GPS Watch,

Odtwarzacz muzyki,

Pogoda,

Poł.nieodebr.,

Runtastic Pro,

Smart camera,

Sms&note (płatna),

Telefon,

WatchFace (płatna),

Watchlt,

Wiadomości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jakub0

Aplikacji od map na sw czasem zdarzało się zjadać baterie, ale telefonu.

Z Evo 3D miałem podobnie, a jak wymieniłem go na One, zegarek znów pracował kilka dni.

Coś chyba próbuje nagminnie wymieniać dane z zegarem, ale mu nie wychodzi.

Może być też tak, że nieoficjalne tarcze zegarka zjadają baterie.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gkawon

A jest jakaś aplikacja która by pokazała jaka aplikacja zjada najwięcej baterii w zegarku? Prawie od początku miałem te wszystkie aplikacje zainstalowane i wszytsko było ok. A teraz już 3 dzień batera leci jak durna. Jednego dnia zegarek nie wytrzyma. Masakra

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
borkson

Miałem tak kiedyś. Pomógł restart zegarka i zupełne odinstalowanie Smart Connecta oraz aplikacji od SW2 wraz z usunięciem parowania telefonu z zegarkiem. Instalacja ponowna rozwiązała sytuację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gkawon

Pół dnia zajeło mi odpowiednie spersonalizowanie zegarka. I teraz mam od nowa to robić? Nie chce mi się. Na razie odinstalowałem mniej używane programy i trochę jest lepiej. 2 dni wytrzymuje. W ostateczności zrobię pełen format zegarka i aplikacji do niego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi