Skocz do zawartości
xK0B3x

Klawiatura (najlepiej mini) z dobrze działającym touchpadem

Rekomendowane odpowiedzi

xK0B3x

Witam wszystkich miał ktoś może styczność z jakąkolwiek klawiaturą z touchpadem? Może ktoś coś ciekawego polecić?

Patrzyłem na allegro znalazłem 2 które być może by się sprawdziły natomiast w recenzjach, nawet anglojęzycznych nie znalazłem żadnej opinii na temat touchpada. Być może ktoś z was ma z tym doświadczenie.

Przykładowe linki:

1.

bk800b mini KLAWIATURA bezprzewodowa TOUCHPAD (4858437436) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

2.

bk800 mini KLAWIATURA bezprzewodowa do TV touchpad (4865944291) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    frrancuz

ja mam 1.

leży w szafce, miałem tak ostro używać ale jednak nie am jak pacać ekran.

jest twoja za połowę z allegro - na testy. u mnie i tak się marnuje.

panel z boku - źle, ciężko się pisze, bo prawa ręka nienaturalnie leży.

panel na górze - no też wydaje mi się nie do końca trafione.

jak chcesz coś więcej, to napisz, o tej pierwszej mogę się wypowiedzieć. uczciwie.

samo wykonanie jest nawet OK. razcej nie ma wielkich wad. przemyśl tylko czy na prawdę ci potrzebna :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xK0B3x

Czyli touchpad nie jest zbytnio responsywny? Szkoda, bo szukam czegoś co zastąpiło by mi myszkę i klawiaturę.

Dzięki za odpowiedź.

No nic szukam dalej, może niedługo coś takiego wprowadzą mam nadzieje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    frrancuz

nie, touch pad działa ok.

po prostu niewygodnie się to trzyma. i guziki jakoś nienaturalnie wciska. samo działanie jest normalne.

mała klawiaturka nie jest po prostu tak wygodna, jak się wydaje planując zakup.

lepiej zainteresuj się czymś takim:

http://www.skapiec.pl/site/cat/52/comp/2976379

nie jest taka wielka, w sumie nie aż taka droga, a bawiłem się nią jakiś czas i jest dużo wygodniejsza.

osobiście, po prostu odradzam małą klawiaturkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xK0B3x

Trzeba bardzo mocno dociskać czy z czasem można się przyzwyczaić i w miarę naturalnie to idzie?

Zależy mi żeby klawiatura miała max 20 cm, ta co podałeś jest trochę większa więc odpada, jak nie znajdę nic lepszego to może i na taką się zdecyduje, na razie będę szukał czegoś mniejszego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    frrancuz

nie trzeba mocno. chodzą trochę jak w starym kalkulatorze, albo jak na starych komórkach alfanumeryczna chodziła. teraz w klawiaturach standardowych jest ruch płynny, w tej taki skokowy. ciężko mi to opisać, i może dlatego że ma inne przyzwyczajenia w ogóle zwracam, na to uwagę :)

da się pisać na pewno, idzie to sprawnie i po pewnym czasie na pewno można się przyzwyczaić - ja po prostu mniej jej używam niż na początku planowałem [w ogóle nie używam..].

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xK0B3x

To mi w sumie wystarczy, jakbyś wystawił na allegro i wszystko działa to chętnie kupię :) Napisz mi jak możesz czy masz w planie wystawić czy nie :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi