Skocz do zawartości
Cycero

[ROM] MIUI for GalaxyS2 - MIUI-1.9.9-SGS2-beta9

Rekomendowane odpowiedzi

Cycero

nowa wersja - 1.6.24 test2 w pierwszym poście :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli ktoś chce mieć w romie PL polecam wgranie przez CWM tego multilanguage pack: Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites! , po wgraniu wchodzimy w Settings\System\Language and Input\Select language i wybieramy Polski :)

Ps.Jeżeli ktoś nie może skorzystać z adb,a obawia się bootloop'a zalecam flasha stockowego romu np.XXKF2,na niego CF-Root dla KF2 i na koniec MIUI rom bez żadnego wipe-u mnie po takim flashu śmiga aż miło:)

Edytowane przez xxyz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurcze bardzo mi pod pasował Cognition S2 v1.07, szybkość, płynność, żadnych problemów, aż do dziś. Dopadł mnie suspend, oraz events/0, bateria znika w oczach, restary nie pomagają.

Możesz coś więcej napisać o MIUI, lepszy od tego co teraz mam, bo wiem że też sobie chwaliłeś ten rom?

Mogę bezpośrednio go wgrać na C2v1.07?

To wgrywanie to jest dla mnie jakaś niepojęta sprawa, szkoda że wszystkiego nie ma z pozycji recovery, jak miałem wcześniej z DHD.

Wgrałem na 1.07 bryka wszystko fajnie, tylko że MIUI nie posiada CWM, i teraz nie wiem jak wgrać nakładkę pl, nie mogę wejść w recovery, dodatkowo jeszcze z marketu nie pobierają mi się wszystkie moje programy, troszkę mnie to zasmuciło.

Dobra zaskoczyło, choć nie wiem co tak właściwie było przyczyną, testuję zobaczę jak będzie się spisywał, szkoda ze z automatu nie pobiera z marketu.

Edytowane przez slukrzy12

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Troszke juz sie zdazylem na dernewowac tym romem. Podstawowa sprawa, nie moge sie w zaden sposob dostac do CWM, raz mi sie udalo, w celu zaladowania pl. Jestem w pracy i do kompa brak dostepu, chcialem przywrucic C2, gdyz jest jeszcze niedopracowane miui.

Wysłano z GT-I9100 z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgrałem tak jak radziłeś CF-Roota KF-2, po tym zabiegu przestało działać WiFi, więc od nowa wszystko wgrałem, MIUI i pl za jednym zamachem. Zdziwiłem się bardzo, teraz mam wszystko spolszczone nie ma żadnych krzaczków, działa już WiFi tak jak wcześniej. Tylko dlaczego nie pobiera z konta android market wszystkiego co miałem wcześniej, przecież to jest przypisane do konta gogle?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mimo tego ze rom nie jest tak doskonaly jak c2 v1.07 to sie do niego przyzwyczailem. Ma niedociagniecia, nie dziala swype, co bardzo mi przeszkadza, gubi siec

Moze jednak ktos wie kiedy wyjdzie nastepna wersja?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę,że możemy kolejnej wersji spodziewać się dziś wieczorem ewentualnie jutro...w każdy piątek wychodzi nowa baza MIUI i pewnie bmarko będzie chciał zaktualizować do niej nową wersję...udało mu się dzięki coolya od CM7 naprawić zasięg na MIUI...dzisiejsza wersja będzie miała oznaczenia 1.7.1:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Juz nie moge sie doczekac. Zupelnie inaczej sie uzytkuje miui z pl, pewnie jak wyjdzie akrualizacja to spolszczenie przestanie dzialac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Juz nie moge sie doczekac. Zupelnie inaczej sie uzytkuje miui z pl, pewnie jak wyjdzie akrualizacja to spolszczenie przestanie dzialac?

Tak,bo to jest do wersji 1.6.24..ale na pewno pojawi się dla 1.7.1:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi