Skocz do zawartości
Cycero

[ROM] MIUI for GalaxyS2 - MIUI-1.9.9-SGS2-beta9

Rekomendowane odpowiedzi

No to nie wiem czy jest sens testowania, dziś wgrałem [ROM][1/07/11] SkyRom v1.0 | XXKF2 | 1st. Rom with Bigger Screen @ 200dpi Density wiec troche chce go przetestować, może do tego czasu wyjdzie od MIUI bardziej dopracowana wersja. Chyba żeby aktualna wersja bardzo mnie zdenerwowała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cycero

Zapowiada nam się niedługo nowa wersja :)

A little progress update. Bluetooth file transfer seems to work. I will update the first post when it is fully ready.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miui mnie troszkę zaczął denerwować, a właściwie pozostalosci po nim, jak np: zegar, galeria itd. w efekcie mimo robienia wipe na innych romach wywalają mi się te aplikacje, nie działają. Co mogę z tym zrobić?

Wysłano z GT-I9100 z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgraj przez Odina czystego KF2,CF-Roota i wtedy customy...ewentualnie spróbuj factory format: *2767*3855# (tylko zrób sobie kopię pamięci bo wyczyści ją na maksa).

Ja osobiście po wgraniu MIUI jak chciałem wgrać customa robiłem w recovery wipe data\factory,wipe cache,potem w mounts&storage format system i w advanced wipe dalvik cache...dużo tego,ale system wstawał bez pozostałości po MIUI:)

---------- Post dołączono o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:06 ----------

Jest już do pobrania wersja MIUI-1.7.1-Test31: Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cycero

MIUI-1.7.1-Test31 w pierwszym poście :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja osobiście po wgraniu MIUI jak chciałem wgrać customa robiłem w recovery wipe data\factory,wipe cache,potem w mounts&storage format system i w advanced wipe dalvik cache...dużo tego,ale system wstawał bez pozostałości po MIUI:)

Czy po tym dalej będę miał wgrany wcześniej rom i telefon wstanie, bo właśnie to zrobiłem i telefon wisi na wykrzykniku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czy po tym dalej będę miał wgrany wcześniej rom i telefon wstanie, bo właśnie to zrobiłem i telefon wisi na wykrzykniku?

Robisz to wszystko i wgrywasz tego customa,którego chcesz...do czystego KF2 tą metodą już nie wrócisz...jedynie flashując go ponownie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Samsung Galaxy S2 z MIUI 1.7.1

fajny lockscreen w 04:42 :D

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=BV4HZ4V7JrU]YouTube - ‪Samsung Galaxy S2 with MIUI 1.7.1‬‏[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi