Skocz do zawartości
mattix19

Kilka pytan o bebechy mini

Rekomendowane odpowiedzi

witam

nosze sie z zakupem tego sprzetu jako drugi telefon i mam pare pytan otoz czy mini posiada czujnik zblizeniowy i natezenia swiatla? Jak z bateria? Ma on 1200 mAh wiec tyle co moj 551 ktory 1,5 dnia wytrzymuje mini dluzej trzyma? Gdzies wyczytalem ze przycisk wtecz sie zacina czy to prawda? Jak z rozdzielczoscia ekranu, jest dosc niska czy widac piksele? Jak z flashem czy telefon go obsluguje?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

posiada cz. zbliżeniowy, ale światła chyba nie. ciężkie używanie starcza mi na ok 1,5 dnia. nie zacina się wstecz. rozdzielczość 240x320 troszkę widać piksele, ale to kwestia przyzwyczajenia. w przeglądarce nie ma flasha :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Halny

Jest Zbliżeniowy.Wstecz się nie zacina.Mi Jak Go Ostro Jade,Aplikacjami Czy Internetem Wytrzymuje Ok. 1 Dzień.Nie Ma Flasha.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Galaxy Mini to w zasadzie 551 bez klawiatury QWERTY, z odrobinę mniejszą rozdzielczością, za to większym wsparciem.

Do Flasha potrzebny jest telefon z procem ARMv7, co prawda są sposoby żeby go odpalić na v6 ale mija się to z celem.

Co do czasu pracy na baterii to Mini powinien minimalnie dłużej trzymać, jednak nie jest to znacząca rożnica.

Bebechy 551 i Mini są w zasadzie te same.

Nie warto kupować w zasadzie tego samego jako 2 telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi