Skocz do zawartości
tobik144

Huawei Ascend Y550

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Zamierzam kupić sobie telefon Huawei Ascend Y550 i chciałbym spytać Was o opinie na temat tego telefonu. Ktoś miał z nim styczność, może coś o nim powiedzieć? Bardzo proszę o pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj ;)

ja jestem zadowolona z tego telefonu ;)

Po pierwsze procesor 4-rdzeniowy Qualcomm Snapdragon 410 więc telefon działa płynnie, co dla mnie jest naprawdę ważne. NA baterii też działa dobrze, tak około 40-60% na dzień u mnie. Też na pewno zależy jak się z niego korzysta, ja dużo dzwonie i czasem jakaś gra też, mam włączony 'inteligentny plan zasilania' i na minimum jasność. Z aparatu wychodzą dobre zdjęcia, filmy też w fajnej jakości (zarówno główny i przedni aparat). Dobrze trzyma się w dłoni, nie ma żadnych problemów żeby korzystać z niego jedną ręką.

Dla mnie telefon jak najbardziej na plus :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie mam takie czy da się instalować aplikacje na karcie SD. Bo z pamięcią w telefonie ok 1 Gb to nie poszalejemy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o kartę SD to się nie wypowiem na 100% bo dopiero ją zamawiam, ale nie myślę żeby był z tym jakiś problem ;)

Jak się w nią zaopatrzę to wtedy dam znać. Jak na razie mam zainstalowane ok. 10 aplikacji i miejsca jeszcze zostało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jaco8

Czesc. Prawdopodobnie jutro bede bral ten telefon. Sprawdzilas juz moze jak to jest z instalacja na zewnetrzna karte?

Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi