Skocz do zawartości
mitkers

Jak spolszczyć Ustawienia Cyanogenmod

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wgralem sobie MiniCM6 i chcialem spolszczyc ustawienia cyanogenmod bo jest w jezyku angielskim, moglby ktos mi wytlumaczyc jak to zrobic? Jeszcze jedno pytanie, bo po wgraniu MiniCM6 telefon podczas przychodzacego polaczenia nie wibruje, co jest nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spolszczenie znajdujące się na forum jest nieaktualne jak je wgrasz zabraknie paru fukcji. Trzeba je zaktualizować mam nadzieje że oto tobie chodzi .Za spolszczenie odpowiada plik CMParts trzeba go podmienić z cm7 gdzie ustawienia są w większości spolszczone .Z paczki z http://forum.android.com.pl/f257/mod-spolszczenie-do-cyanogenmod-6-a-60223/ trzeba podmienić z cm7 .Myśle że autorzy cusom zipa nie będą mieć za złe że skorzystasz z ich pracy .Jak chcesz prześle tobie plik z cm7

Edytowane przez waldek9566

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Spolszczenie znajdujące się na forum jest nieaktualne jak je wgrasz zabraknie paru fukcji. Trzeba je zaktualizować mam nadzieje że oto tobie chodzi .Za spolszczenie odpowiada plik CMParts trzeba go podmienić z cm7 gdzie ustawienia są w większości spolszczone .Z paczki z http://forum.android.com.pl/f257/mod-spolszczenie-do-cyanogenmod-6-a-60223/ trzeba podmienić z cm7 .Myśle że autorzy cusom zipa nie będą mieć za złe że skorzystasz z ich pracy .Jak chcesz prześle tobie plik z cm7

No i tu się mylisz.

CMParts i CMPartsHelper z CM7 na CM6 za nic nie zadziałają bo już kiedyś próbowałem.

Trzeba wyciągnąć z CM6 te dwa pliki, otworzyć je i samodzielnie polonizować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem , pamiętam twoją prace to były moje przepuszczenia jak widać nie trafne Więc najlepszą osobą do wytłumaczenia tego zagadnienia koledze będziesz ty .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli mogę użyć tego spolszczenia do FroyoBread | v015 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ktoś chce się pobawić tytułami do ustawien cyanogen mod 6??wyciągnełem plik z nazwami ale nie mam za bardzo czasu by sie bawić...ktoś chce??pisać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi