Skocz do zawartości
rafalkopyc

Note4 N9100 - dual sim

Rekomendowane odpowiedzi

bóg

A czy w pełni działają w nim funkcje dual sim?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Posiadacie namiary gdzie można dualsima note nabyc? Zastanawiam sie cały czas czy czekać i szukac wersję normalna czy dual?..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czuję że to jakiś telefon tylko z napisem note 4 :E

na 100% made in china z alibaby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ale właśnie wykonałem roota i wszystko ok

I jak się sprawdza N9100, podajcie proszę jakiś wątek na XDA w który mowa jest o modyfikacji tego telefony tak aby wgrać room z polskim jezykiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Mam takie pytanie odnośnie repliki Nota 4. A więc problem leży w IMEI mianowicie są to same 1111111111111 udaje mi się zmienić IMEI na taki jak jest na naklejce i tel normalnie działa dzwoni itp ale jak zrobię factory reset IMEI jest znowu 111111111... Zrobiłem roma przy pomocy MTK TOOLS w sensie zrobiłem backup działającego systemu wgrałem roma flashtoolem ale znowu po factory reset IMEI znika....Jak to zrobić żeby IMEI działał juz na stałe mimo robienia Factory resetu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Posiadam i użytkuję Samsung Galaxy Note 4 DUOS SM-N9100 od sierpnia 2015. Region TGY (Honk Kong), wersja międzynarodowa. I jestem zadowolony z tego telefonu, poza jednym ale.

Ale :) na początek pozytywy. Na stockowym ROM-ie N9100ZHU1ANL1 Android 4.4.4 z końcówki roku 2014. Wszystko śmiga jak ta lalal. System jest w pełni spolszczony łącznie z aplikacjami samsunga, all nawet takie rzeczy jak rozpoznawanie pisma odręcznego wprowadzonego w języku polskim. Oczywiście trzeba dokonać odpowiednich ustawień w "system" - "język i wprowadzanie".

To właściwe ale to. 1) drobiazgi typu krótszy czas pracy na baterii (pewnie przez dwie dual sim) czy zajęcie ogromnych ilości RAM - system jest "opasły" przez tą międzynarodową i międzykontynentalną wersję (samych angielskich jest 6 ;)). Jednak tak naprawdę wszystko śmiaga, że miło. 2) No i przechodzę do sedna. Od tego ROM-u z końcówki 2014 (przypomnę KitKat 4.4.4)  wydano już 3 nowsze (łącznie z lollipop 5.1.1) rom-y (dla tej wersji urządzenia) ale (w przypadku mojego telefonu :rolleyes:) na żadnym z nich nie działa s-pen. Rysik nie jest wcale wykrywany przez telefon. Cała reszta działa (również w języku polskim) no ale note bez rysika to całkiem bez sensu. Pozostaje (z konieczności stary dobry KitKat), lub jakaś idea o co kaman z tym rysikiem?

Edytowane przez starawies

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aliad

Witam,
    nowy na forum

pytanie - używa/używał koś, ma ktoś Note 4 dual sim N9100?

dzięki za odpowiedź

Połączony post:

Posiadam i użytkuję Samsung Galaxy Note 4 DUOS SM-N9100 od sierpnia 2015. Region TGY (Honk Kong), wersja międzynarodowa. I jestem zadowolony z tego telefonu, poza jednym ale.

napisz jeżeli możesz jak/gdzie go kupiłeś. Sam szukam tego telefonu, ale czytając różne opinie co do oryginalności ciągle się waham.

Edytowane przez djcygan2009

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupowałem przez aliexpress. Normalnie - sortowanie wg ilości zamówień, pozytywnych ocen, ceny i wybór sprzedawcy. Oczywiście należy zwrócić uwagę na opis, stan telefonu (nowy czy odnawiany), itd.

Podróbki raczej nie kupisz - masz ochronę kupującego, serwis przelewa sprzedawcy środki po Twojej akceptacji produktu pod kątem zgodności z opisem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aliad

Dzięki za info. Rozglądam się i po aliexpres i po naszych aukcjach. Zapytam jeszcze jak działa dual sim - chciałbym używać dwóch kart do rozmów. Rozumiem, że  jak rozmawiał z pierwszej druga jest nieaktywna. Czy później przychodzi jakaś informacja, czy masz to w nieodebranych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozmowa z karty 1 karta 2 nieaktywna. Ja mam problem z powiadomieniami że ktoś dzwonił na kartę 2 kiedy rozmawiam na karcie 1. Nie wiem czy trzeba jakieś odpowiednie ustawienia zrobić ?

Wysłane z mojego SM-G900FD przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi