Skocz do zawartości
rafalkopyc

Note4 N9100 - dual sim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Pojawił się po długich oczekiwaniach romik na xda:

http://forum.xda-developers.com/note-4/snapdragon-dev/nameless-rom-n9100-note-4-duos-t3390612

Source: Sammobile Hong Kong Model ( international version )
    Model SM-N9100
    Model name GALAXY Note4
    Country Hong Kong
    Version Android 5.1.1
    Changelist 7762617
    Build date Tue, 03 May 2016 12:32:41 +0000
    Security Patch Level 2016-05-01
    Product code TGY
    PDA N9100ZHS1CPE1
    CSC N9100ZZH1CPE1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam zamiar zakupić Note 4 N9100 Duos 16 GB. Chcę używać dwóch kart sim. Mam pytanie do POSIADACZY tego modelu. 

Czy oba sloty obsługują LTE (4G) ? Czy jest możliwe ustawienie SIM 2 na LTE a SIM 1 na 2G.  Chodzi mi o to bym mógł przełączać sim1 i sim2 na LTE w razie potrzeby bez przekładania fizycznego kart sim. Wiem, że jednocześnie oba sloty nie obsługują LTE. W Galaxy J500F Duos swobodnie mogę przełączać karty sim na LTE/2G

Wg opisów w internecie wynika, że  slot sim2 obsługuje tylko i wyłącznie 2G. Pragnę to zweryfikować dlatego pytam Użytkowników tego modelu. 

Chodzi mi o oprogramowanie KK 4.4.4.

Edytowane przez mordziasty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chcesz dualsima za około 1800 zl nie kupuj note 4 tylko oneplus 3. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@krzanu212

Jestem uzależniony od rysika.  Kupuję Note 5 920CD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

chciałbym zakupić przez znany portal ww telefon, zależy mi by był to Note i miał obsługę 2 kart SIM.

Z info w internecie wynika, że to telefon rynku Chiny/Hongkong. Oczywiście sprzedający zapewnia min. polskie menu i że telefon będzie u nas działać bez problemu ale wolę zapytać bezstronnych fachowców by się później z nim nie bujać.

Mam w związku z powyższym następujące pytania:

- czy będę mieć jakieś problemy z użytkowaniem tego telefonu w Polsce lub w Europie ? Pasmo, jakieś inne ?

- czym się ta wersja różni od "zwykłego" Note 4 sprzedawanego w Polsce (np. SM-N910F) ?

- sprzedający zapewnia o rocznej gwarancji PRODUCENTA na terenie Polski, dokładny zapis:

Kupuj zagraniczne urządzenia z pełną obsługą serwisową na terenie kraju!

Nasza firma gwarantuje Państwu pełną obsługę serwisową tego urządzenia na terenie kraju. Sprawia to, że urządzenie posiada pełną gwarancję producenta oraz możliwość bezpłatnych napraw gwarancyjnych. W cenę urządzenia wliczony jest opłacony przez nas podatek 23% VAT.

Co mam zrobić w momencie gdy moje urządzenie się zepsuje?

To proste! Skontaktuj się z nami, prześlij urządzenie na wskazany, Polski adres. Po okresie ok. 5 tygodni będziesz miał już z powrotem swoje urządzenie, całe i sprawne!

Dodatkowo wszystkie obowiązki sprzedawcy z tytułu odpowiedzialności za produkt możesz realizować na terenie kraju!

Czy to realne dla sprzętu z Chin ?

- czy standardowo w chińskiej wersji oprogramowania jest język polski ? czy też może wgrano jakąś wersję z językiem polskim ale to powoduje np. niedziałanie dualSIM ?

- czy w tym telefonie można "wyłączać" włożoną w slot kartę SIM tak aby próba kontaktu pod numer tej karty dawała dzwoniącemu efekt jakby karta była poza jakimkolwiek aparatem ?

Z góry dziękuję za wszelkie informacje

EDIT: czy ktoś ma lub spotkał w sieci instrukcję do SM-N9100  w języku angielskim (że o polskim nie wspomnę) ? ja odnajduję tylko "traditional", czyli "krzaczki"...

Edytowane przez Fenek
    Usunięto czerwony kolor.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem kilkanaście dni temu Dual sim. Z Chin oczywiście bo tylko tam dostępny. W pierwszej chwili załamka bo chińskie krzaczki ale po chwili bez problemu ustawiłem polskie menu oraz klawiaturę. Także posty wcześniej, że nie ma polskiego to bajki.

Problem tylko że chodzi na andku 5 a aktualizacji do 6 dla niego nie ma.

Trzeba się będzie wspierać forum i samemu robić sobie upgrade.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rbbox

Właśnie dzisiaj kolejny raz kupiłem Galaxy Note 4 w wersji dual sim - N9100. Bardzo się cieszę, bo już miałem ten tel. w dłoniach, ale aparat foto okazał się wadliwy i musiałem notatnik odesłać sprzedawcy. Tym razem mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze...
    Mam pytanie. Czy ktoś z Was orientuje się może jaki jest zamiennik baterii stosowanej w N9100? To ogniwo o pojemności 3000mAh - EB+BN916BBC.
    Czy bateria EB-BN915BBE od Note Edge - będzie pasować? A może jakaś inna? Chodzi mi o oryginał Samsunga. Z tego co widzę z dostępnością w PL trochę lipa :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam
    Jest gdzieś dostępny rom z Androidem 6 dla note 4 dual sim ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Camulos

@marcin4567

na sammobile sprawdzałeś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mojo9

Panowie @zybizygi  @Niko7 i inni WŁAŚCICIELE tego modelu mam pytania,

Widzę że ten telefon kupowaliście na Aliexpress/Allegro. Od jakiego sprzedawcy? Jak z językiem polskim? Jaki system jest zainstalowany (4.4?)? Jak z aktualizacją do 6 może 5? Root? Jak dostawa - vat?

Rzadki model, a uzależnienie od rysika niestety u mnie jest duże, w dodatku od kilku tygodni już mam dosyć 2 telefonów, więc chcę spróbować Note 4 9100. Planowany zakup Aliexpress, sklep BeyondTech-Top-rated Genuine Mobile Phone Store.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi