Skocz do zawartości
johnybiu

LG L Bello - opinie, wrażenia

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad kupnem tego modelu, bo właśnie pojawił się w Plusie.

Co o nim powiecie. Jakie macie wrażenia z użytkowania tego telefonu jeśli go używacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jutro rano jadę do salonu Plusa po ten telefon, niestety nie maja obecnie nic lepszego co mogła by przebić Bello. Jedynie sony M2 bardzo mnie interesuje ale niestety już jest niedostępny...

Jestem ciekaw w Bello jaka jest wyrazistość ekranu, bo ma słaby współczynnik gęstości pikseli i nie ma 4G czyli LTE co mnie boli, bo taki LG F60, gorszy model już ma... No ale cóż, biorę co dają i na razie jestem sceptyczny do mojego wyboru, ale niestety w podobnej cenie nic innego nie ma.

Zobaczę, obejrzę to dam znać jak pierwsze wrażenia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    delira

Siemka

Posiadam l bello od niecałego tygodnia i widzę, że ogólnie ciężko znaleźć jakies opinie o nim lub informacje. Jeżeli chodzi o moje wrażenia to są jak narazie pozytywne choć byłem troche zawiedziony aparatem ale po kolei. Jeżeli chodzi o płynność działania to raczej nie mam zastrzeżeń, ani razu nic mi sie nie zwiesiło, raz jakas aplikacja przestała działać no ale bywa.

Jeżeli chodzi o ekran to owszem zagęszczenie pixeli mogłoby byc wieksze ale ja osobiscie nie jestem na tym punkcie jakos mega wyczulony dla mnie obraz jest dobry.

Troche lipa, że nie ma takiej funkcjonalnosci jak dwie apki na podzielonym ekranie jak w g3 no ale co flagowiec to flagowiec, natomiast jestem negatywnie zaskoczony brakiem aplikacji internetu w qslide - rozumiem ze to przypadlosc plusa, ktory wrzucil swoje "plus.pl" - kompletny idiotyzm

poza tym interfejs jak wlasnie w g3 czyli bardzo przyjemny

Mysle ze updatea do lollipopa mozemy sie spodziewac prawie na pewno, pytanie brzmi kiedy

Ogólnie wrazenia na plus, aha i mieszkam w malym miescie, tutaj nierealne jest dostac na ta chwile na niego jakies etui czy chociazby folie na wyswietlacz ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GGienek

możemy się spodziewać prawie na pewno ? dlaczego tak sądzisz ? ;)

z ciekawości napisałem dziś do konsultanta lg i odpisał, że nic nie wiadomo o planach na jakąkolwiek aktualizacje

a plus.pl sobie usunąłem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    delira

Przeczytałem ze LG zapowiedziało lg l fino jako najszybciej aktualizowany smartfon ze średniej półki wiec skoro tak ma być to bello właściwie na pewno dostanie aktualizacje, mam nadzieje ze nie przejade się na swoich założeniach

---------- Post dołączono o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Plus. Pl też usunąłem, a czy wiecie skąd wziąć apke internet tą która może być używana w qslide?

A może ktoś rootowal i próbował zwiększyć liczbę ppi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GGienek

Skąd takie info ? bardzo ciekawe :D fino i bello mają inny procesor, więc nie wiem czy to takie pewne.

Ja mam roota, ale pierwsze słyszę o możliwości zwiększenia ilości ppi :orany:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    delira

Ciężko mi teraz powiedzieć gdzie to czytałem, w jakichś zapowiedziach tych telefonów.

Co do ppi to sam natrafiłem na taką informację ze się da czytając właśnie ze bello ma ten współczynnik niski, na yt są też filmiki na ten temat wyszukaj np "android how to increase ppi"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GGienek

Nie zmieniają ppi, tylko dpi. ;) czyli po prostu można więcej zmieścić na ekranie..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    delira

Ok, moglem sie pomylic ;p jednak mimo wszystko sam chetnie bym sprobowal(malo tego miejsca mi sie wydaje na ekranie glownym) ale mam telefon dopiero od tygodnia wiec nie chce jeszcze nic kombinowac ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GGienek

Nie wiem co tam jeszcze pakować na pulpit..nie potrzebuje więcej miejsca. A co do kombinowania.. ja w pierwszy dzień postanowiłem zrootować :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi