Skocz do zawartości
johnybiu

LG L Bello - opinie, wrażenia

Rekomendowane odpowiedzi

delira

Tez sie nad tym zastanawialem ale wlsciwie mojego poprzedniego samsunga mialem zrootowanego ale nie czerpalem z tego raczej zadnych korzysci wiec narazie sobie podaruje ;). Ogolnie narazie troche biednie w internecie na temat bello, czyzby polska jako jedna z pierwszych dostapila zaszczytu dystrybucji ;p.

Wiem ze to glupota ale brakuje mi takich opcji jak np. zmiana animacji odblokowania ekranu, nie jest mi to jakos niezbedne ale bez sensu okrajac smartfona a tego typu opcje ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GGienek

No niestety pustki o lg l bello .. mi zależy na lollipopie. Ściągnij sobie jakiś locker ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    delira

Też, chętnie zobacze go na swoim urządzeniu.

Prawie 500 odsłon tematu i tylko my dwaj mamy jakąś opinie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GGienek

Telefon jest bardzo mało popularny, na allegro jest chyba kilka sztuk i wszystkie nowe.

Specjalnie napisałem poradnik jak zrootować, żeby coś ruszyło w tym temacie, niestety dalej lipa. :mad:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, od kilku dni mam ten telefonik w Plusie,jest to mój pierwszy LG więc jak czegoś jeszcze nie ogarniam wybaczcie:orany: Wrażenia ogólnie dobre.

Mam do Was pytanie jak w tym telefonie zmienić montowanie karty microSD z Pamięcią Wewnętrzną?

Chodzi o to żeby apki instalowały się na sd, a nie pamięci wewnętrznej jest jej troszkę mało (np. nawigacja).

Z góry dzięki z odpowiedź.:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    delira

Z tego co sie orientuje (ale moge się mylić) to nie da się zapisywać aplikacji na karcie sd niezależnie od tego jaki mamy telefon. Jedynie jeżeli jest zrootowany to wtedy są możliwości aby zapisywać apki na sd. Gdzieś słyszałem że w Androidzie 5.0 ma sie pojawić możliwość zapisu na SD no ale czy i kiedy taka aktualizacja się pojawi nie wie nikt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak miałem Xperie można to było zrobić po zrootowaniu poprzez podmianę plików (Ale jest prosty sposób na to i jedynie co musimy zrobić to edytować pliku vold.fstab który znajdziemy w /system/etc

Robimy to dowolnym menadżerem plików z dostępem do ROOT poprzez Edytor Tekstu). Zastanawiam się czy przeszło by to w Bello?.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    delira

Ostatnio zauważyłem jedną rzeczy która mnie troche irytuje, a mianowicie autofocus w aparacie. Kiedy naciskam ekran aby złapał ostrość to widze, że jest w stanie uchwycić obiekty przed nim z naprawde dużą ostrością a mimo to oprogramowanie wybiera takie ustawienia na ktorych obiekty tej ostości nie mają. Ktoś, coś źle zaprojektował lub napisał złe oprogramowanie dla apartu, trudno powiedzieć ale dało się to na pewno zrobić lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    agnus

Mam pytania co do tego telefonu :

jak wpada ekran czy mocno widać piksele ? jak z kolorami ?

Jak z dźwiękiem w tym telefonie ?

jak ze spasowaniem obudowy ?

na ile wystarcza bateria ?

Z góry dziękuje za opowiedz :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja swoja opinie przy okazji wyrazilem w temacie "Czy sa jakies modyfikacje?"

Szalu nie ma du*y tez nie urywa.. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi