Skocz do zawartości
TheKariXD

Samsung Galaxy Mini 2 GT-S500D włącza się w nieskończoność

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. To mój pierwszy post na tym forum. Mój telefon to Samsung Galaxy Mini 2 GT-S6500D. Chciałem wgrać CM 10.2 (cm-10.2-20131116-UNOFFICIAL-jenad). Wszystko szybko szło, zrestartował się no i od tąd zaczyna się problem. Po włączeniu pojawiło się niebieskie kółko Cyanogenmoda które kręciło się w nieskończoność. Spróbowałem jeszcze raz, lecz wtedy zrobiłem wipe. Niestety to samo ale teraz telefon nie wchodzi w tryb recovery. Gdzieś wyczytałem, że trzeba zainstalować firmware. Zainstalowałem go (MEO-S6500DXXMF1-20130621154011 a pliczek, który wgrywałem przez odina to S6500DXXMF1_S6500DXXME1_S6500DMEOMF2_HOME.tar). Zainstalował się, lecz nadal zapętlało się ładowanie. Spróbowałem kolejny raz ale nadal to samo. Mam nadzieję, że mi pomożecie. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Wyjmij na chwilę baterię pózniej wejdz w tryb download mode i odinem wgraj czysty stock XEO :Samsung Updates Latest Firmware - LIVE! następnie też odinem CWM : http://forum.android.com.pl/f882/recovery-cwm-6-0-3-3-b2-by-thewhisp-295280/. Pózniej wchodzisz w CWM i robisz wipe data, wipe cache i wipe dalvik i dopiero wtedy wgrywasz CM i cierpliwości to kółko może się kręcić nawet 10 min. Tylko pamiętaj o naładowaniu baterii i ile to możliwe. Powinno być o.k.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem w tym, że nie ma wiersji XEO. ;_;

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Tutaj jest tylko trzeba założyć darmowe konto, link:Firmwares | SamMobile :ok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgrałem XEO. No i włącza się w nieskończoność.Dodam jeszcze, że przy każdym Firmware (oprócz MEO wgrywałem XEC) kiedy się włączał w pewnym momencie zaczyna wibrować tak jakby się zawiesił no i po paru sekundach pojawia się animacja z początku.

EDIT: Wgrywałem ROMy odinem 1.85.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj może odina 3.07 z domyślnymi ustawieniami ale coś mi się wydaje że chyba Ci mini powoli umiera...(może płyta główna ale to gdybanie).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nie pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi