Skocz do zawartości
KPiotrek79

[LG G3 S] ROOT, ROM, BACKUP, MOD pytania i informacje dla początkujących

Rekomendowane odpowiedzi

geos

no dobra, poszło one click root na w7 bez zająknięcia. zauważyłem tylko, że program łączył się z telefonem na COM7 podczas gdy metoda "na piechotę" wykrywała telefon na COM11. po wykonaniu roota telefon nie mógł się połączyć z operatorem (Orange) bez względu na to czy w opcjach ustawiony był wybór automatyczny czy podany jawnie. pomogło wyjęcie karty SIM, uruchomienie bez karty, włożenie karty i ponowne uruchomienie. wygląda więc, że O-C-R rządzi ;)

dzięki za pomoc!

pozdrawiam

geos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bezprym

A widzisz czasami najprostsze metody są najlepsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak pracowałem w bok u pomarańczowych to w pierwszej kolejności przy problemach technicznych zalecaliśmy restart urządzenia. Jakie czasem były o to wojny i pytania w stylu "panie masz mnie pan za głupka" a po wspomnianym restarcie jak ręką odjął szkoda tylko, że nie można było miny klienta wtedy zobaczyc:-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
woo12

Witam,ma ktoś może jakieś info odnośnie oc procka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Posiadam LG G3S - D722 z lolipop 5.0.2 SW wersja V20a pytanie czy da się to z-rootować ?

Próbowałem już One Click Root - bez rezultatu - wyskakuje na końcu napis SPECIAL COMMAND : ENTER, LEAVE

Próbowałem też PurpleDrake też bez rezultatu - wyskakuje na końcu napis. Your phone is not running a compatible software version....

Edytowane przez ArEk335

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
geos

@up

mnie się udało z pomocą One CLick Root na Win7. na XP nie chciał się ten program uruchomić.

Edytowane przez niuniek24w
cytat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szfeps

Czy jeśli będę chciał oddać telefon na gwarancję(telefon z play) a zmieniłem soft na niebrandowany to mogą odesłać telefon ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bezprym

Teoretycznie gwarancji nie tracisz bo to są oryginalne romy od LG(stockowe) ale jeśli będziesz oddawał poprzez salon playa wtedy mogą się czepiać.Zawsze możesz flaszować ich rom, chyba że pójdzie ci płyta główna ale wtedy to już nie sprawdzą jaki miałeś rom.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szfeps

Chciałem wrzucić soft z playa... niby łapie ale podczas ładowania telefonu pokazana jest tylko animacja lg, bez playa.. ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Up

Problem rozwiązałem sam :)
Mianowicie flash tool - downgrade do kitkat a później one click i poszło.

Pozdrawiam

Edytowane przez ArEk335
Nie cytujemy całego poprzedzającego posta,tylko piszemy @up

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi