Skocz do zawartości
KPiotrek79

[LG G3 S] ROOT, ROM, BACKUP, MOD pytania i informacje dla początkujących

Rekomendowane odpowiedzi

@kamil79123 jasne, zdaję sobie sprawę, że to już niestety nie nowość :( ale szkoda mi kupować nowy telefon jeśli coś dałoby się zdziałać jeszcze z tym. Głównie chcę by szybkość działania się poprawiła. Niegdyś GPS czy aplikacje lepiej śmigały, na nowe już miejsca brak. Myślisz, że nie warto się w to bawić?
    Co do ROMu to raczej nie mam preferencji. Stockowy od LG rozumiem, że będzie miał wgrane od razu jakieś aplikacje od LG. Nie wiem jakie one są, więc ciężko powiedzieć czy mi się przydadzą. Czy taki custom rom jest jakiś ryzykowny? Piszesz, że mniej dopracowany, ale w czym to się może przejawiać? jakieś zwiechy, błędy, problemy w czasie używania...? Ciekawi mnie co zawierają w sobie zarówno te stockowe LG i jakieś polecane customy, bo pewnie na tym bym się skupił w czasie wyboru ROMu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, że można coś z nim jeszcze zrobić. Wszystko jednak zależy od preferencji, moich wymagań na przykład g3s by już nie spełnił. 

Najbardziej stabilnym przez co wartym uwagi wydaje się być LOS 14.1 : https://forum.xda-developers.com/lg-g3/development/cyanogenmod-14-1-lg-g3s-t3508224

Co prawda nie jest już aktualizowany, ale zakładam, że działa. Sugeruję jeszcze zmienić zarządzanie pamięcią na dość agresywne - 1GB pamięci operacyjnej w tych czasach to... mało, bardzo mało. 

Pamiętaj, że wszystko robisz na własną odpowiedzialność. Jakbyś potrzebował jakiejś pomocy to pisz.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi