Skocz do zawartości
czarekn

Uchwyt do samochodu

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Po przesiadce z SGS strasznie brakuje mi dedykowanego CarDocka, no ale nawet nie łudzę się, że coś takiego dla Moto G (2nd) istnieje.

Dlatego też poszukuję konkretnego, sprawdzonego, pewnego uchwytu do telefonu.

Od zawsze, wszyscy polecają NOKIA CR-115, ale niestety on ma maksymalną szerokość 68 mm, czyli zbyt mało dla nas.

Polecicie coś innego?

Czarek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja posiadam Taki model : http://www.extremestyle.pl/akcesoria-do-telefonow/uchwyty-samochodowe/uchwyt-m/

Bardzo go sobie chwale, uchwyt jest na prawdę solidny i nie buja telefonem w każdą stronę. W niskobudżetowych uchwytach myślę że nie ma sobie równych, można go kupić poniżej 50 złotych spokojnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Universal Plastic Car Swivel Mount Holder with Suction Cup for Cell Phone / GPS - Black - Free Shipping - DealExtreme

Mam taki, jest bardzo dobry, posiadam go już półtora roku, trzyma się szyby stabilnie, wszystkie miejsca w których uchwyt się rusza można dokręcić, żeby nic nie latało. Motorola nawet w ubranku wchodzi spokojnie. Zamawiałem z tego linka wyżej, przesyłka trochę szła, ale warto. Ten uchwyt ktoś polecił mi tutaj na forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@piotreek: czy ten uchwyt można ustawić na stałą szerokość i telefon wchodzi, i trzyma się stabilnie? Czy za każdym razem trzeba regulować?

Przy okazji nie polecam takiego http://akcesoria.orange.pl/uchwyt-samochodowy-xqisit.html telefon ze względu na wygięcie niezbyt dobrze się trzyma, w etui prawie w ogóle. Do tego z mojego odpadła ta gumka z boku po 3 tygodniach od zakupu i już prawie miesiąc czekam na wynik reklamacji.

Szrajbnięte z Moto G2

Edytowane przez robert83

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak miałem s advance, to ustawiałem raz i wciskałem go od boku i było dobrze, nic się nie rysowało, bo te klamerki mają jakąś powłokę zapobiegającą temu. Moto g w plastiku nillkina wsadziłem do niego raz, więc musiałem ustawić rozpiętość ramion, ale żeby ją wyjąć, po prostu ją wysunąłem, więc obstawiam, że ponowne jej wsadzenie będzie tak działać, jak z s advance. Z uchwytu jestem bardzo zadowolony i mogę go tylko polecić u mnie się sprawdza.

---------- Post dołączono o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Jak byś chciał jakieś zdjęcia jak to wygląda, to pisz na pw. jak znajdę chwilę, to zrobię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@piotreek: najważniejsza informacja to ta, że wchodzi w dodatkowym etui i te boczne łapki są w stanie ją trzymać. Zamawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Panowie coś się zmieniło w uchwytach do naszych motek ??

Szukam czegoś do 50zł.

Najlepiej gdyby była możliwość korzystania w pionie i poziomie (pod nawigację)

Edytowane przez cabanmat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi