Skocz do zawartości
s66sty

Kazam TV 4.5 - Problem z DVB-T - aplikacja CTV

Rekomendowane odpowiedzi

s66sty

Witam.

Jestem użytkownikiem Kazam TV 4.5

Po zakupie telefonu bardzo spodobał mi się gadżet w postaci możliwości odbioru DVB-T, ale radość nie trwała długo...

W ostatnim czasie w ogóle nie mogłem niczego obejrzeć, telefon wyszukiwał kanały z aktualnym EPG jak złoto, natomiast nie było mowy o jakimkolwiek obrazku/dźwięku tylko czysta czerń. Próbowałem kombinować z ustawieniami fabrycznymi, czyszczeniem cache, co spaliło na panewce. :(

Gmerając w programie CTV (który chyba jest jedynym klientem, do oglądania DVBTV na ten telefon) w zakładce

"o programie" mam w nawiasie informacje o treści "Przedawnienie 12.12.2014".

Spróbowałem w telefonie "na sztywno" cofnąć datę i EUREKA, telewizja znowu działa.

Niestety to rozwiązanie ma swoje minusy gdyż trzeba bawić się z wujkiem google w kotka i myszkę; "zmień ustawienia daty", "błędna data systemowa" itp - to baaaardzo irytuje.

W związku z tym orientuje się ktoś z was skąd można pozyskać program CTV bez limitu czasowego lub jak ten limit usunąć?

ewentualnie jakiś działający odpowiednik?

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6fd92ed3d98fb8e5.html

Pozdrawiam

s66sty

Edytowane przez s66sty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ta aplikacja nie ma jakiegoś limitu na czas? (Bo tam jest napisane "Wygasa: 2014-12-12")

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tez dopiero zauwazyłem ze Wygasa: 2014-12-12,dziwne jest to ze nawet nigdzie nie mozna znalesc,jakiejs zastepczej apki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    s66sty

Patryk98 Ma limit, o czym napisałem i co jest dziwne.

niestety to nie jest odpowiedź na moje pytanie.

kazuja666

Próbowałem skombinować jakąś apke od zewnętrznych tunerów DVB, niby wyglądają podobnie ale niestety złe drivery psują misterny plan.

Pozdrawiam :)

Edytowane przez s66sty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiesz może kto jest producentem tego tunera? bo jak to możliwe żeby licencja wygasła, i nie można nic z tym zrobić

Wysłane z mojego KAZAM TV 45 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    s66sty

nie mam zielonego pojęcia dlatego pytam.

Aplikacja ctv żywcem przypomina klienta avermedia (już dokładnie nie pamiętam, ale raczej wersje 1.0 bo 2.0 jest w innym designe), tylko takie szczątkowe informacje mogę przedstawić.

Mam podejrzenie ze dało by się podmienić jakoś drivery CTV z avermedia, pewnie tuner jest ten sam tylko ma inny port w ustawieniach, a które nie są dostępne z poziomu aplikacji - oczywiście to nędzna spekulacja.

Edytowane przez s66sty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kazam Polska

Do końca tego tygodnia pojawi się aktualizacja do TV 4.5 w Plusie. Powinno to rozwiązać problem

Dostałem taką odpowiedz z fuckbooka od przedstawiciela Kazam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    goschu

Ja mam ten sam problem z kazamem TV. Trzy tygodnie temu zakupiłem w plusie dla siebie i żony. Aplikacja bardzo fajna ale po 12.grudnia koniec oglądania. Plus z premedytacją sprzedał na produkt ważny kilka dni a umowa na dwa lata. Co z tego że w tym tygodniu podobno ma byc w plusie aktualizacja,dzisiaj byłem w plusie i nic nie wiedzą a z kazamem rozmawiałem telefonicznie i też nic nikt nie wie. W plusie powiedzieli że mam przynieś telefon to wyślą do reklamacji. No cóż to jest takie nasze polskie podejście do klienta byle sprzedać a potem niech się martwi co tym zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisałem do Bok Plusa,i dostałem odpowiedz,w której napisano mi żebym sobie dzwonił do kazama,na facebooku kontakt z kazam sie urwał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ql3r

Pojawiła się aktualizacja (Ustawienia systemu > Informacje otelefonie > Aktual. oprog.) ale z tego co widzę to po jej instalacji poza zniknięciem CTV nie pojawiła się żadna inna aplikacja do odbioru TV, a w każdym bądź razie żadnej innej nie widzę w zainstalowanych aplikacjach.

Także zanim zaktualizujecie tel. dobrze by było zrobić kopie aplikacji CTV (ja niestety nie zrobiłem).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi