Skocz do zawartości
vasper

Download mode - błąd instalacji sterowników

Rekomendowane odpowiedzi

vasper

Chciałbym zainstalować cokolwiek przez LG Flash Toola, ale niestety nie mogę tego zrobić, bo po podłączeniu telefonu do komputera w trybie download system nie instaluje mi wszystkich wymaganych sterowników.

W menadżerze urządzeń widnieje tylko "LGE android mtp device" jako błędnie zainstalowanie urządzenie, ale wcześniej dostałem też komunikat o błędzie związanym z modemem... Próbowałem ściągać różne wersje sterowników, ale niestety niewiele to pomogło.

Kilka osób wspominało tutaj o podobnych problemach, więc może znajdzie się ktoś, komu udało się z tym uporać.

Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepnij do innego portu USB i niech zainstaluje jeszcze raz, może tym razem bezbłędnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vasper

Próbowałem wszystkich portów w moim laptopie, włącznie z 3.0 i wszędzie to samo ;/

Próbowałem też ponownie zainstalować sterowniki poprzez "aktualizację" w menadżerze urządzeń, wskazując folder gdzie instalator LGUnitedMobileDriver zainstalował pliki, ale wyskakuje komunikat, że "sterowniki są aktualne".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale co nie wykrywa ci telefonu, czy wyskakują jakieś błędy w LG fleshu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vasper

Podpinam telefon w download mode. Instalują się cztery urządzenia, przy czym przy dwóch z nich wyskakuje komunikat o niepowodzeniu instalacji.

We Flash Toolu instalacja oprogramowania zatrzymuje się na 11% i program twierdzi, że nie może wykryć telefonu i chce, żebym sprawdził połączenie... i tak w nieskończoność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A masz zainstalowany LG PC Suite? Tam znajduje telefon? i Jaka wersja windy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vasper

W Lg PC Suite wszystko wykrywa - aktualizowalem oprogramowanie do Lizaka z poziomu tego programu. Mam Windows 7.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kabel oryginalny od łądowania? ja zazwyczaj zawsze najpierw instaluje LGUnitedMobileDriver_S50MAN311AP22_ML_WHQL_Ver_3.11.3

Potem odpalam Lg Flesha niby wyskakuje jakiś błąd o komunikacji z tel ale instalacja po chwili rusza sama dalej i się wszytko instaluje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vasper

Mam zainstalowaną nawet nowszą wersję tego pakietu sterowników i nic ;/ Kabel oryginalny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to pozostaje jeszcze sprawdzić na innym komputerze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi