Skocz do zawartości
julka64

Jak ściągać aplikacje z Android Marketu (tego komputerowego)?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak klikam 'zainstaluj' to mój telefon jest widoczny, a potem pod daną aplikacją jest napisane 'zainstalowano', a aplikacji nie ma na moim telefonie;/ proszę, nie podawajcie mi sposobu z plikami '.apk'

z góry dziękuję;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Włącz internet w telefonie i wejdź w market też na tel. Instalacja aplikacji powinna się zacząć.

Swypnięte Bladym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    piechu

instalacja rozpocznie się samoczynnie po połączeniu telefonu do sieci, jeśli nie to wymuś synchronizację

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    instalacja rozpocznie się samoczynnie po połączeniu telefonu do sieci, jeśli nie to wymuś synchronizację

A jak wymusić synchronizację?

---------- Post dołączono o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

ok, faktycznie działa, ale tylko z aplikacjami, które mogę ściągnąć z poziomu komórki i komputera, a ja chcę ściągać z komputera aplikacje, których nie ma w mobilnym markecie. i nie chodzi mi o pliki .apk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prosić kogoś z forum o wrzucenie pliku apk. Choć jeśli na pc pisze że aplikacja nie jest kompatybilna z Twoim telefonem to masz małe szanse na działanie aplikacji na telefonie.

Swypnięte Bladym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Prosić kogoś z forum o wrzucenie pliku apk. Choć jeśli na pc pisze że aplikacja nie jest kompatybilna z Twoim telefonem to masz małe szanse na działanie aplikacji na telefonie.

Swypnięte Bladym

Kompatybilne z moim telefonem są tylko te aplikacje, które mogę ściągnąć w mobilnym markecie;/ no cóż, trudno.

a tak w ogóle, to bardzo zależy mi na grze GLOW HOCKEY 2. wpisywałam już w googlach, niby jest ta wersja, nawet pro, ale nie chce mi się zainstalować;( ma ktoś do tego instalkę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

Jak się nie chce zainstalować to oznacza, że twój telefon nie jest kompatybilny. Na 99% przez za niską rozdzielczość...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jak się nie chce zainstalować to oznacza, że twój telefon nie jest kompatybilny. Na 99% przez za niską rozdzielczość...

faktycznie może to przez tą rozdzielczość...

ok, dzieki za pomoc;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi