Skocz do zawartości
Vienio_CzA

Jaka karta microSD

Rekomendowane odpowiedzi

zabka35i

Nie zgadzam się z Twoja opinia mam kartę o której pisałem wyżej i jest o niebo lepsza od SanDisk tego z zestawu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ten transcend C6 na pewno będzie lepszy od kingstona C4? chodzi mi oto czy warto dopłacać różnica w cenie to 30zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zabka35i

Na to pytanie nie odpowiem bo nie wiem na pewno jest o wiele lepsza od SanDisk który jest w zestawie z telefonem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

telefon miałem używany bez karty pamięci, pewnie jak by jakaś była to bym nie myślał o zakupie

poszedłem do sklepu stacjonarnego i kupiłem, mój wybór padł na kingstona C4 - 65zł, testy dam w odpowiednim temacie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy ktoś wie, czy ładowanie karty class 10 do g1 ma sens? chodzi o to czy g1 jest przystosowany/ma odpowiednie łącze żeby wyorzystać tą szybkość. mam cyana 6.1.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy warto dopłacać do Sandisk SDHC Mobile Ultra ? Czy rożnica miedzy nią, a SanDisk SDHC jest jakaś znaczna? (obie class 4) Dodam że używam swapu i ext więc ogólnie pod tym kątem się zastanawiam nad kartą.

http://allegro.pl/micro-sdhc-8gb-ultra-sandisk-czytnik-w-wa-promo-i1495883843.html

http://allegro.pl/sandisk-karta-microsdhc-8gb-cl4-sklep-odbior-os-i1509520289.html

Różnica 30zł.

Edytowane przez Przecin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też poszukuje karty do swojego HTC i na razie najbardziej przemawia do mnie Transcend microSDHC 4GB class 6 ze względu na krótki czas dostępu do pamięci, a to najbardziej powinno przyspieszyć telefon ze SWAP. Może mam mniejsze prędkości zapisu/odczytu niż np Sandisk ale lepsze czas dostępu. Obecnie cena 40 zł za 4GB muzyki słucham na lepszym sprzęcie niż telefon do navi i aplikacji powinno starczyć.

transc_microsdhc4gb_cl6_2ktx.jpg

Widzę że zabka35i ma ją i chwali

Ta sama połka tylko 8GB: Test Transcend microSDHC 8GB class 6 - recenzje, opinie - Chip.pl

Czy waszym zdaniem istnieje lepsza alternatywa np Sandisk, Lexar itp w podobnym przedziale cenowym patrząc ekonomicznie do parametrów ? a:x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slp555

ja sam używam transcend 6 class tyle ze 8gb, też zachwalam;) choć nie mam porównania, prócz jeden karty 2gb i ojca kingston 8gb (marne porównanie;P), a co do muzyki, to ja akurat słucham tyle że porządnej jakości i na porządnych słuchawkach i jest ekstra jakość lepsza niż na mojej mp3 która nie czyta np ogg 500bitrate;pp (troche oftopic sorki;))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slp555

firma xxx z chin, ja bym nie ryzykował. Popatrz na ceny kart porządniejszych tej pojemności i sam wyciągnij wnioski....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi