Skocz do zawartości
globox99

Brak przycisków rózmow podczas połączenia.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przeszukałem juz chyba cały internet i nic nie znalazłem. Mam problem z przyciskami podczas połączenia. Niezależni do kogo dzwonie nie mam już zwykłych przycisków typu: głośnomówiący, wycisz mikrofon, klawiatura itp. Mam natomiast dwa okrągłe przyciski do odebrania i odrzucenia połączenia (podczas kiedy ktoś do mnie dzwoni) oraz jeden po środku do zakończenia rozmowy gdy już rozmawiam. W obu przypadkach aby ich użyć należy przeciągnąć je do końca ekranu. Proszę o pomoc jak przywrócić stare przyciski. Dodam że nic nie instalowałem. Zmiana nastąpiła nagle.. Nie wiem nawet jak to się stało.

PS; podczas połączenia i podczas dzwonienia do kogoś ekran staje się czarny i pokazuje się tylko małe okienko z obrazkiem danego kontaktu oraz przyciski opisane wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    saint66

Spróbuj może przewrócić ustawienia fabryczne :oczy:

SWIFTKEY MINT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tego chciałbym uniknąć

---------- Post dołączono o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------

Sprawa się wyjaśniła. Gdzieś ukryta się aplikacja "contact widget" która dawno instalowałem i dopiero po jakimś czasie zmieniła ona przyciski rozmów. Dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi