Skocz do zawartości
Ryusse

Wybór smartfona ,Gry,Zdjecia,Filmy ,Około 1000 zł, Pomoc w wyborze,Konkretne modele

Rekomendowane odpowiedzi

Ryusse

Witam .

Zamierzam wymienić mojego smartfona na coś nowszego (Aktualnie posiadam Huawei'a G300 ).

Na smartfonie będę:

-Oglądał filmy,

-Grał w bardziej wymagające gry 3D(Fifa,Asphalt,Jakieś strzelanki itp.) oraz standardowe 2D,

-Korzystał z Facebooka,Instagrama,Snapchata,Youtube itp. aplikacji,

-Przeglądał internet zarówno poprzez Wi-fi jak i 3G (Częściej Wi-fi),

-Słuchał muzyki(często na słuchawkach,rzadziej na głośnikach) ,

-Robił zdjęcia (Nie jakoś często,ale i nie rzadko)

Wymagam:

-wyświetlacza w jakości HD/Full HD o ekranie ~5 cali (Raczej nie większy),

-baterii, która przy wyżej wymienionych czynnościach wytrzyma w przybliżeniu dobę(Mogę co noc ładować + Powerbank-ważne żebym nie musiał korzystać z ładowarki w ciągu dnia),

-Płynności i dobrych podzespołów(patrz akapit wyżej),

-Pamięci wewnętrznej 32 GB(obawiam się , że 16 GB to będzie za mało)przy braku slotu na karty pamięci,jeżeli telefon posiada slot to wystarczy mi 16 GB wbudowanej,

-Aparatu o matrycy większej niż 8 Mpix(może być równa),

-Przedniej kamerki,

-Nienagannej jakości dźwięku(Nie wymagam nie wiadomo czego,wystarczy "standardowa" jakość.

Na ten moment oglądałem poniższe telefony:

-Samsung Galaxy S IV

-LG Nexus 5

-LG G2

-LG G3

-HTC ONE E8

Jutro postaram się wypisać plusy i minusy (Dla mojego korzystania) powyższych urządzeń.

Budżet jaki posiadam to mniej więcej 1100 zł ( Mogę stówkę dorzucić, jednak nie koniecznie :P ).

Proszę Was o pomoc w wyborze smartfona, dzięki któremu będe mógł cieszyć się wyżej wymienionymi czynnościami. Napiszcie też czy kupować teraz(przełom grudzień/styczeń) ,czy na przykład poczekać do marca(przypływ pieniędzy) i kupić coś nowszego;po niższej cenie).

Jeżeli macie inne propozycje dotyczące smartfonów to chętnie ich wysłucham : ) Prosiłbym o wypisywanie plusów i minusów danych urządzeń.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adamo1139

Ma słabą baterię, około 4 godzin na ekranie, na też nienajlepszy aparat, jest za to bardzo szybki w dziennym użytkowaniu. S4 posiada touchwiza oraz starszą grafikę, adreno 320.przy hej rozdzielczości niektóre gry za około pół roku - rok mogą nie działać najlepiej. G2 ma świetną bateria (około 6-7 godzin na ekranie), niezły aparat, duży ekran, spore wsparcie, mało pamięci, plastik słabo wyglądający z tyłu. G3 - bateria gorsza niż w g2,lepsza niż w nwxusie, około 5 godz na ekranie, dobry aparat, problemy z płynnością nie są mitem

C Pa 8 , Enigma 5 13

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ryusse

Parametry znam .Niestety nie pomogłeś mi w wyborze .

Najbardziej przekonuje mnie HTC E8. Co możecie o nim powiedzieć w porównaniu do innych modeli ?

Jak myślicie, jego cena do marca poszybuje w dół ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi