Skocz do zawartości
wawrys1992

Gear Fit od Samsunga a nasza Z2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, sparowałem Gear FIt od Samsunga z naszą Z2, wszystko dziala jak nalezy natomiast mam pytanie, czy moge jakos wgrac pogode na ten zegarek? Wiem ze majac telefon Samsunga pogoda dziala, tutaj owej mozliwosci nie znalazlem oraz drugie pytanie czy wie ktos moze jak w tym zegarku wgrac inne tapety niz systemowe? Jesli nie w tym dziale to prosze moda o przeniesienie moze do Pomocy Technicznej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no własnie też chciałbym wiedzieć coś na ten temat wdziałem na yt ,xda ze coś jest możliwość ale czy to potwierdzone info ktos może potwierdzić czy działa tak samo na z2 jak na samsungach ??

no koledzy czekam na wasze odpowiedzi :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam ze dziala identycznie jak na Samsungach tylko pogoda nie smiga i cos pulsometr nie zawsze lapie, trzeba tylko miec odpowiednia wersje apk gear fit managera

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to bardzo dobrze ze potwierdzasz działanie bo jak sobie zakupie z2 to także chciałbym zakupić gear fit :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Zakupiłem właśnie samsung gear fit ale mam problem z samą aplikacja gear fit manager. Instaluje się bez problemowo ale gdy chce ją uruchomić wywala błąd ,,Aplikacja została zatrzymana ..." . Jest na to jakiś ratunek??  Z jakiej wersji aplikacji Wy korzystacie ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi