Skocz do zawartości
snoboddy

Grand Theft Auto: Chinatown Wars

Rekomendowane odpowiedzi

cNE2roM5cV3F2VFABVGVIzjmfanWzMiTiOzIQCtK

Po zamordowaniu ojca, Huang Lee ma prosty cel: dostarczyć starożytny miecz do wuja Kenny celu zapewnienia jego rodzinie kontrolę nad gangami Triady z Liberty City. Huang jest zepsutym bogatym dzieciakiem, który oczekuje, że wszystko będzie proste, ale jego podróż nie wychodzi dokładnie tak, jak planowano. Po okradnięciu i zostawieniu aby  umrzeć, będzie szukać honoru, bogactwa i zemsty na świecie w najbardziej niebezpiecznych i moralnie upadłego miasta.

Wreszcie doczekaliśmy się!

Następna część Grand Thef Auto która była dostępna tylko na iOS, trafiła w końcu na Androida!

Powracamy zatem do Liberty City.

CENA: 20.99 ZŁ

SKLEP: Google Play

Edytowane przez Natan
    Dodanie opisu, zdjęcia. Regulamin G&A.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na ios ta gra już była 4 lata temu. ..

Szkoda czasu na nią bo jest przeciętna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak serio grałem i przeszedłem ja dwa razy i dla mnie w porównaniu z SA czy vice city to krok w tył

ok fajny klimat ale ta perspektywa, to jest dobra dla masochistow i lubujacych się w tego typie rozwiązań. ..

Lubie grafikę 2d (bo do 3d nie można tego przyrównać za bardzo chyba ze chodzi o warstwy)

Ale lubię takie gry jak rayman czy oddworld

to moja subiektywna opinia ale ja się meczylem grając w to

---------- Post dołączono o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Moim. Zdaniem to gra dla koneserów takiego rozwiązania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem, gram od 3 godzin i powiem tylko jedno - nie żałuje. Świetne się gra, cieszy mnie to tym bardziej iż tego tytułu nie miałem okazji wcześniej pograć, nie tak jak San Andreas czy Vice City na PC. Szczerze polecam zakup.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedyne GTA przystosowane do ekranow dotykowych. Gra sie genialnie i dobrze ze gra jest stara, działa ok nawet na smartfonach z nienajwyzszej polki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale niespodzianka, chociaż z drugiej strony może było po cichu liczyć na premierę, bo Rockstar przyzwyczaił nas do wydawania mobilnych GTA przed Świętami. Mimo, braku trójwymiarowości gra od zawsze wydawała mi się ciekawa, a to ze względu na całkowite przystosowanie jej pod ekrany dotykowe (mini gierki, jak "łamania" stacyjki, tatuaże itp.). Czekam aż Cube wróci z gwarancji i gramy.;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xmatix

Chinatown było oryginalnie zrobione na PSP i NDS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dubler

Na droidkach można było w to popykać na drasticu już rok jak nie lepiej temu. Działało całkiem przyzwoicie nawet na SE Xperii Neo V z jednojajowym, podkręconym prockiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za późno i za drogo. Grałem na PSP i chwaliłem sobie. Akurat wczoraj odinstalowałem vice city..... trochę pograłem ale mam jakiegoś cholernego buga i co jakiś czas ni z gruchy ni z pietruchy pojazd nagle zaczyna skręcać w prawo..... dopiero odjęcie palca od ekranu pomaga. Za to sterowanie akcelometrem ma mniejszy promień skrętu kół :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi