Skocz do zawartości
snoboddy

Grand Theft Auto: Chinatown Wars

Rekomendowane odpowiedzi

Tayced

No nieźle się przeliczyłem .

Runtime na PSP to magia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To co za rok LCS i VCS ? Myślę, że na pewno będzie, skoro zrobili port San Andreas. Co do Chinatown Wars potwierdzam - fabuła ciekawa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gwozdek

Fakt, fabuła dość ciekawa. Powiedziałbym, że nawet zabawna. ;p Da się jakoś wyłączyć grę inaczej niż poprzez wciśnięcie przycisku Home?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Im dłuzej gram tym bardziej mi sie podoba ... ;) działa bardzo płynnie szybko sie uruchamia ale chłopaki nie myślcie ze za rok zobaczycie GTA IV na telefonach :facepalm: to by była istna rzeźnia nawet na high-endach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myśle że co najwyżej pojawi się jescze LCS i VCS. A jazda by była gdyby tak Manhunt był.

• wysłane z drugiej galaktyki za pomocą Tapatalk √

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dawno temu grałem w to na PSP, początkowo dość sceptycznie podchodziłem do tej gry z powodu widoku z góry ale okazało się że ta gra ma wiele ciekawych rozwiązań :) Na przykład dajmy na to kradzież samochodu, za każdym razem minigierka z podłączaniem kabelków, genialne! Muszę przyznać że port na Androida to dla mnie ogromna niespodzianka i na pewno kupię ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wypada ta gra pod względem grafiki?? Na ekranie 5" nie będzie pixelozy?? Grałem kiedyś na PSP jednak już nie pamiętam jak to z tym było :oczy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kiepska jest rozdzielczość w naszym PDA w grze, wygląda to biednie. W trakcie właściwej gry wszystko jest ostre jak żyleta, więc zapewne tekstury są poprawione :)

Jak macie skonfigurowane sterowanie?

Edytowane przez tomekwl3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To da sie coś konfigurować ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi