Skocz do zawartości
wodzu88

W jakiej sieci polecacie internet 3G?

Rekomendowane odpowiedzi

witam. tak jak w temacie- "w jakiej sieci polecacie internet 3g na SGSII"?

dokładniej chodzi o to, że mam w Heyah 100MB wykupione za 9zł pakiet internetu, ale bez przesady plik o wadze 100KB ściąga jak krew z nosa czasem nawet do 0,5h, łapie H+, ale częściej EDGE, a o wczytywaniu stron już nie wspominam. w związku z tym, wziąłbym jakiś abonament do 50zł maks, tak żeby było dość duży pakiet i bezproblemowa łączność sieci 3g, dobry zasięg i przyzwoita prędkość. Może mi ktoś polecić takiego operatora i jak to ma się w praktyce? :)

p.s. Przepraszam jeśli umieściłem temat w złym dziale, ale łatwiej jest znaleźć tu ten temat i mam nadzieję że wypowiedzą się osoby które korzystają z mobilnego 3g w SGSie II i chwalą sobie tę usługę. Dziękuję za wszelakie odpowiedzi :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WoofeR

Dziwne pytanie, ale ok, zacznij od sprawdzenia w swojej miejscowości czy posiadasz zasięg 3G / HSPA jakiegokolwiek operatora ;-).

Mapa lokalizacji BTS / UKE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Piro

W internecie na abonament się nie orientuję, ale jeżeli chciałbyś korzystać tak jak do tej pory, tzn. wykupywać pakiety internetowe, to polecam sieć GaduAir. GaduAir korzysta z nadajników Plusa, więc zasięg powinien być dobry. Masz tam pakiety 5 MB za 1 zł, 100 MB za 5 zł, 300 MB za 11 zł oraz 750 MB za 22zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi sie,ze ta predkosc to masz po przekroczeniu tych 100mb, wtedy net zwalnia do 16kb chyba...Nawet na 2g nie idzie tak wolno jak piszesz. Ja mam 300mb w Erze biznes wiec powinno byc to samo.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jacze

Kupuj w play jak masz u siebie ich zasieg . Nie polecam orange ogolnie kiepsko dziala ich 3g

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Enlil

To prawda :) niby duzy zasieg ale net potrafi naprawde zwolnic a czasami nawet zniknac :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rowniez polecam Play mam od 3 lat i moge tylko powiedziec, siec rozwija sie preznie :) korzysta zarowno z nadajnikow swoich jak i Plusa, czyli ma najwiekszy zasieg w Polsce. Kontakt telefoniczny jak i internet wszedzie!

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bako
    Rowniez polecam Play mam od 3 lat i moge tylko powiedziec, siec rozwija sie preznie :) korzysta zarowno z nadajnikow swoich jak i Plusa, czyli ma najwiekszy zasieg w Polsce. Kontakt telefoniczny jak i internet wszedzie!

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Dodatkowo teraz przy ich nowych ofertach AllInclusive internet dostępny jest w roamingu plusowym (wcześniej za pakiet trzeba było zapłacić 2x tyle co w sieci).

Ciekawa opcja, bo jednak samo 3G Play działa w miastach i pobliskich okolicach. Często podróżuję pociągiem i w trasie większość czasu wypełnia roaming.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    demola
    Rowniez polecam Play mam od 3 lat i moge tylko powiedziec, siec rozwija sie preznie korzysta zarowno z nadajnikow swoich jak i Plusa, czyli ma najwiekszy zasieg w Polsce. Kontakt telefoniczny jak i internet wszedzie!

Z tym wszędzie to bym się tak nie rozpędzał ;) Kolega ma z pracy w Playu i niestety narzeka na to, ale ja mieszkam w przygranicznej miejscowości więc może to ma coś do rzeczy.

Niemniej jednak tak jak ktoś już napisał, dziwne pytanie ponieważ mobilny internet zależy od wielu czynników, przede wszystkim od infrastruktury nadajników na danym terenie. Jeżeli mieszkasz w centrum Warszawy to raczej nie będziesz miał problemu z internetem, natomiast jeżeli mieszkasz w terenie słabiej zurbanizowanym to możesz mieć problem z internetem, bez względu na to jaka sieć będzie twoim providerem. Ja osobiście mam w Erze i nie narzekam, choć w pracy mam problem ze złapaniem 3G, muszę się trochę nagimnastykować. Generalnie sam musisz poeksperymentować, ze swojej strony odradzam Orange bo już nie jedna osoba tu się żaliła, że nie działa on tak jak powinien.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zaq13

a po przekroczeniu wala ponad 1,24 +VAT za 1Mb

dlatego polecam play

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi