Skocz do zawartości
borkson

Aktualizacja 1.0.B.6.30/1.0.A.4.11 - dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

RafalUS

Aktualizacja na + nowe tarcze ok wydaje mi się że zegarek trochę lepiej szybciej reaguje na to co się wykonuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vaxeiro

Kolejna lipa tego badziewnego softu - ŻADEN Widget poza całkowicie lipnym systemowym nie pokazuje prawidłowej daty. Także widgety pogodowe nie pracują prawidłowo. Przecież to jest jakaś groteska.

Ja nie rozumiem jak można przepuścić na rynek taki shit.

W tej chwili ten zegarek nadaje się głównie do rzucenia nim o ścianę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

heh o sciane mówisz :) u mnie data jest ok , pogoda tez idealnie chodzi i update co 30min.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vaxeiro

Data na zewnętrznych widgetach? Czy systemowych widgetach?

I która pogoda? Bo liczy się tylko jedna, reszta w sumie jest bez znaczenia.

Edytowane przez vaxeiro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też zaktualizowane. Na zewnętrznych widzetach faktycznie data wyświetla nie prawidłowo u mnie brak dnia. Jest tylko miesiąc i rok. Ale z pogodą jest ok.

Tapatalk by G Flex

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vaxeiro

A widzisz, czyli nie jest prawdą ze tylko ja mam problem. Soft jest zwalony. A ludziom takie numery pasują i zadowoleni... :/

Dzień tygodnia tez jest wadliwy - wszystkie widgety pokazują środę! A dnia wogole nie ma.

Nie wiem jak ktoś może używać systemowych widgetów daty - przecież to jest porazka.

Pogoda siłą rzeczy tez nie będzie działać poprawnie, jeżeli widgety nie rozpoznają daty. Jedno wiąże się z drugim bezpośrednio.

Ze takie numery przechodzą a luzie to łykają... Z Androidem jest dokładnie to samo - co wersja to gorszy system (4.4 to najgorszy shit w historii tego OS) a ludzie na siłę chcą koniecznie mieć update... Chore.

Edytowane przez vaxeiro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie też widgety nie pokazują daty ani dnia tygodnia (watchface widgets). Pogoda się synchronizuje, ale nie wiem czy prawidłowo. Na "oko" jest tak jak na dworze, ale zobaczymy jutro.

Możliwość przestawiania ikon przydatna, ale nie takim kosztem. A zmiana między kilkoma tarczami mnie akurat nie interesuje.

Czy jest jakaś opcja downgrade'u?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vaxeiro

Mi konkretnie chodzi o widgety prognozy wielodniowej - dni są nieprawidłowo. Ale nawet akuratna prognoza jest błędna - pokazuje stan na wczoraj!

Opcji downgrade nie ma, próbowałem już wszystkiego. Wszelkie resety, reinstalacje - i nic.

Zmieniła się też czcionka powiadomień - na gorszą. Mam też wrażenie ze zasięg połączenia jest nieco gorszy niż poprzednio (ale tego nie jestem pewien)

Ten soft to porażka. Niestabilny, pełen błędów. Nikt go nie testowal przed wypuszczeniem. A wrócić się nie da. Idealny przykład choroby obecnego rynku elektroniki i poronionej idei nieodwracalnej aktualizacji.

Naprawdę szkoda ze na tym forum nie ma więcej takich ludzi jak ja - korzy ostrzegali by przed niszczeniem sobie sprzętu na czas. Bo na nikogo liczyć nie można ze wykaże prawdziwe różnice między wersjami softu. Wszyscy happy i chcą najwyższego numeru w menu bo to modne. Owczy pęd.

Jakim kosztem?

Ja Nie mam pojęcia jak sobie ułożyć teraz tarcze tak by to miało ręce i nogi. Nie da się. Dopóki producent tego łaskawie nie naprawi zegarek smiecia warty.

Edytowane przez vaxeiro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Faktycznie. Mam dzisiaj środę. I pogoda też pokazuje stan na środę bo na jutro to czwartek.

No to pojechało sony po całości.

Tapatalk by G Flex

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vaxeiro

Mnie najbardziej wkurza ze na tym forum są setki niby "specjalistów" , ale jak przychodzi co do czego to nigdy nie ma prawdziwie użytecznej, dobrej opinii o sofcie ( czy hardware tak samo) Wiele razy instalowałem powszechnie chwalony na tym forum soft i okazywało się ze ma błędy i problemy wielkie jak sklep a nikt o tym nie pisał. Rzeczywistość prawie zawsze okazuje się odwrotna od opinii i zapewnień. Przecież tu na niczyich słowach wogole polegać się nie da. Człowiek zawsze musi myślec sam i sprawdzać wszystko samodzielnie - ryzykując własny sprzęt.

A przecież nie da się takich rzeczy nie widzieć. Ludzi całkowicie zaslepia pogoń za "nową wersją". Jakiś internetowy Amok i jedna z największych bzdur naszych czasów.

A tego zegarka na prawdę mi szkoda. Był świetny. Był.

Aplikacji od Sony nie używam, wszystkie są do niczego w porównaniu z alternatywami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi