Skocz do zawartości
Jarek Wachowski

Sluchawki dokanalowe LG G2mini

Rekomendowane odpowiedzi

Witam niestety sluchawki w zestawie zalamuja mnie. Chcialbym kupic jakies dokanalowe z wejsciem jack 4pinowym gdyz kupilem do mojego sony xperi J 3 pinowe i tak jack przetrwal jakies 1,5tyg. Czy polecilibyscie mi jakies do max 100zl? Sluchawki potrzebne do rocka, metalu. Z gory dzieki i pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak chcesz zainwestować to polecam MEE M-Duo, telefon nie wykorzysta w 10% ich potencjału. Działa mikrofon, są mega wygodne i mega dobre ;) Dobre są równierz SM e10 v2, miałem i polecam do tego telefonu. Ale teraz z tańszej półki.

Polecam

Na tym telefonie nie odczułem większej różnicy miedzy M-duo a PANASONIC RP-HJE125E-K, z tym że panasony są jeszcze wygodniejsze. Mam ten sam styl muzyki, więc mogę spokojnie polecić. Grają ciepło, scena jest satysfakcjonująca

BRAINWAVZ DELTA - ok

SM PL11 - każdy poleca, są mega ;)

SM ES18 - też są ok, no ale od ceny nie moza wymagać wiele ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko git ale te co poleciles sa z jackiem 3 pinowym a ja potrzebuje z 4;/. Tylko M duo ma 4 ale juz sa za drogie :<

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jakac93

A po co ci 4 piny?

Jak słuchawki nie mają mikrofonu to 4 pin jest nie potrzebny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rambdal

Podłączę się, szukam z mikrofonem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nooo ja mam MEElectronics M9P 2 generacji i mają mikrofon. Poza tym sa trzy wersje kolorystyczne białe, czarne i czerwono-czarne(takie mam :P ).

Ale najważniejsze to dźwięk więc, scena nie jest płaska, dlatego ok, bass jest świetny(w 1 gen. trochę go brakowało), wokale są czasami ciche, ale to zależy od muzyki(słucham głównie trap, dubstep oraz tam gdzie jest w ciul basu i reggae dla wyluzowania) i jakości nagrania.

Dodam jeszcze, że jakość wykonania na duży +, ponieważ:

- kopułki sa wykonane z aluminium,

_ kabel jest płaski przez co nigdy mi się nie zaplątały,

- wtyczka jest pod kątem prostym i wydłuża trwałość oraz dla mnie to bardziej praktyczne

- w zestawie jest 5 par tipsów, z czego 2 pary to bi-flange

- i do kompletu jest klips(można go zdejmować z kabla) i pokrowiec z przegródką na tipsy.

Myślę, że to wszystko.

Edytowane przez Jacob Ripper

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi o to ze jak podlacze sluchawki z jackiem 3 pinowym to 1 lub 2tyg zwara i pada jack ze jedna sluchawka gra i musze przyduszac wtyczke. Orginalne sluchawki sa 4 pinowe i nie mam tego problemu od 2 miesiecy ale z muzyka szalu nie ma dlatego potrzebuje z wtykiem 4 pinowym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    emsiti

To czy słuchawki będą działać dłużej czy krócej nie zależy od ilości pinów, a od wykonania i użytkowania.

dla przykładu, ja używam trzypinowe od ponad 3 miesięcy.

Tapatap!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SM E10 równierz 3piny, używałem w SGS1 , 4xHD, iPhone 3s i 4s, G2 mini po czym rozleciały się w skutek uderzenia aluminiowego korpusu drzwiami od Mondeo. Słuchawki wytrzymały 1,5 roku intensywanego używania.

PS: sprzedam Mondeo 1.9 TDI rozcznik oraz przebieg do uzgodnienia

1 lub 2tyg zwara i pada jack

Wgl. znasz jakie kolwiek podstawy elektrotechniczne? Wiesz co to jest w ogóle jack? Wiesz jak jest zbudowane i do czego służy? Google.pl polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pada mi wejscie jack w telefonie. Przy 4 pinowym zlaczu nie mialem jeszcze takiego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi