Skocz do zawartości
Jarek Wachowski

Sluchawki dokanalowe LG G2mini

Rekomendowane odpowiedzi

Rambdal

Jarek skończ ciągnąć Off Topic. Ilość pinów nie ma najmniejszego wpływu na podanie słuchawek.

Wysłano z Walkman-a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    staw87

Brainwavz Delta służą mi od roku na zte Grand X teraz od miesiąca na G2 mini i żadnych problemów. Ogólnie polecam. Moim zdaniem niema sensu inwestować w droższe do G2 mini bo w tym tel słabo z jakością dzwieku

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    emsiti

@up

Jeśli chcesz z niego wyciągnąć dobrą jakość, to wyciągniesz. Viper i te sprawy...

Tapatap!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla porównania ma maya i SansaClip+ z rockbox ;)

Nawet z Viper nie wyciągnąłem 10% tego co z w/w osprzętem. Lepiej grał już 4xHD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

po jakimś czasie znalazłem w pudełku od telefonu oryginalne słuchawki do telefonu od lg.

Założyłem na uszy, odpaliłem muze i........................

zdjąłem słuchawki, schowałem do pudełka i stwierdziłem ---- jak można zrobić takie g.w.o ! :facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rambdal

W końcu kupiłem takie http://m.euro.com.pl/sluchawki/jabra-chill-czarny.bhtml

35 zł grają świetnie + mikrofon. Wcześniej w Media Markt kupiłem za 80 zł Sony ale po wyjściu na miasto okazało się ze maja plastikowe kable które były bardzo sztywne.

Wysłano z Walkman-a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja przebierałem w słuchawkach dokanałowych odkąd pamiętam, kilka ładnych lat.

I polecam te słuchawki:

http://www.mp3store.pl/article/soundmagic-pl11-black-gun-ean.6949379000041,2009360915835171545.html

Ja je miałem  z około 3lata temu, i bardzo na nie polowałem, dawałem za nie prawie 100zł, ale warto było wydać te pieniądze. Pod względem jakości dźwięku, pod względem desing'u też są niczego sobie gorąco polecam ;)

A dla tych co chcą fajne słuchaweczki, a nie chcą wydawać za bardzo pieniążków, to polecam:

http://www.buxton.eu/headphones/bhp-3000-fundamental

Przypadkowo je znalazłem u mnie w Mieście w takim prywatnym sklepiku. Dawałem za nie 29zł dokładnie i jak za tą cenę, to znakomicie graja, jakość jest zadowalająca, lepsza jak w niektórych co się cenią po 50-60zł . W szoku na początku byłem że za taką cenę kupiłem takie w miarę ogarnięte słuchaweczki i też aluminiowe jak w/w. W zestawie 3 pary gumek, i etui. Bardzo rozsądna cena jak na takie coś. A jak jeszcze ktoś używa z Was ViperaFX, to idzie je pięknie wysterować, a najlepiej na DDC: Creative - AURVANA Live(nauszne) ale na dokanałówkach ładnie graja, a zresztą są gusta, i guściki. Jakość to już wtedy jest taka znakomita, że aż ich sie nie chce wyciągać z uszu jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ArEk335

Ja ze swojej strony polecam słuchawki douszne firmy TDK EB 260 używa od prawie 3lat zakupiłem je za 29zł w komisie z telefonami i co mogę o nich powiedzieć to to że nigdy wcześniej nie spotkałem się ze słuchawkami tak dobrej jakości wykonania i dźwięku mają świetny bass i czysto grają.

Kabel jest długości 1,20m i jest bardzo wytrzymały na ostre szarpnięcia (kilkanaście razy zdarzyło mi się je przypadkowo szarpnąć ręką aż wyrwało mi je z uszu raz nawet telefon mi na nich zawisł ale nic im nie jest są jak nówki) nie charczą ani nic podobnego mają dużo mocy bo nawet ViperFX na maksymalnych ustawieniach bassu i głośności nie robi na nich żadnego wrażenia, i jedyne co mogę na koniec dodać to to że w przyszłości znów je zakupię jak zużyję obecną parę :) Bo za tak tanie pieniądzę to aż nie wiarygodne że idzie je kupić patrząc na jakość wykonania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi