Skocz do zawartości
netsky456

HTC - Problem z uruchomieniem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Posiadam HTC Desire 300. Mam taki problem, ze ostatnimi czasy ciągle wyskakiwało mi powiadomienie "proces com.google.process.gapps został zatrzymany". Kilka dni temu to powiadomienie wyskakiwało na tyle często, że nie byłem w stanie na telefonie funkcjonować (po wciśnięciu OK, pojawiał się od razu kolejny komunikat).

Mam wgranego CWM i telefon był też zrootowany, jednak nie korzystałem z żadnych rom-ów czy czegokolwiek innego.

Wracając do tematu - stwierdziłem że przywrócę telefon do ustawień fabrycznych.. Jednak i to nie pomogło.

Na telefonie albo wyskakiwał mi komunikat o zatrzymaniu procesu, albo żadna aplikacja mi nie działała tyczyło się to też Sklepu Play.

Dzisiaj wyłączłem roota, potem wchodząc w CWM wipeowałem wszytkie cache oraz z formatowałem wszystko co było możliwe.. i niestety włącznie z systemem.

Od tego momentu, gdy odpalam telefon pojawia mi się napis HTC i nic się nie dzieje.. po ok. 5min telefon resetuje się.

Pytanie jest czy mogę jakimś cudem wgrać jeszcze czysty soft, albo znacie jakieś inne rozwiązanie?

Oraz czy przyjmą mi telefon w salonie Plusa w razie co?

Dziękuję, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DeTeMoto

Nie ten dział - ale raczej po gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi