Skocz do zawartości
viperecki

Po podłączeniu telefonu do komputera ustawienia dzwonków się resetują

Rekomendowane odpowiedzi

zgodnie z radą zany utworzyłem sobie na internal sd ktalom media i w nim odpowiednio katalogi ringtones itd.... system widzi mp3 tam wrzucone w liście dzwonków w ustawieniach poustawiałem sobie w kontakatach odpowiednie dzwonki sms też budziki a tu nagle niespodzianka po podłączeniu galaxiii pod kompa wszystkie te ustawienia szlag trafia w każdym kontakcie mam nieznany dzwonek próbowałem też programem ringpro czy chyba tak i ten sam problem jest na to jakaś rada??a:/

<baggus>Nazywaj ambitniej tematy. Słowo "problem" jest zakazane

Edytowane przez baggus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Mam podobne pytanie o ściągnięte dzwonki z Marketu, które znikają po rozładowaniu się baterii i wyłączeniu telefonu. Dzwonki zapisane były w pamieci telefonu, gdyż nie mam dodatkowej karty pamięci.

Dlaczego ona znikają ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dopisuje sie mi wcielo dzwonek sms i budzika po podlaczeniu do kompa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zana

Dla budzika trzeba stworzyć dodatkowy folder alarms. Ja mam na SD folder media i ustawiony własny mp3 i zawsze jest, nic nie przestawia się. Ale na innych forum też czytałam że tak się dzieje.

Jak ktoś ma root to po prostu można skopiować mp3 do folderów w system/media/audio.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie - utworzenie na wewnętrznej SD folderu media, a w nim folderów alarms, notifications i ringtones zupełnie likwiduje problem resetowania ustawień dzwonków. sam wielokrotnie podłączałem kabel, wyłączałem telefon i żadne ustawienie sienie zresetowało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak dokładnie mam zrobione na internal sd mam folder media a w nim ringtones alarms notofcations i tak powrzucane odpowiednie dzwonki i za każdym podłączeniem do kompa kocha wywala wszystko a szkoda bo mam 250 kontaktów z czego 50 ma własne dzwonki od 4 pokoleń telefonów a na galaxy kicha naprawde nieda sie nic zrobić??:rozpacz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tak dokładnie mam zrobione na internal sd mam folder media a w nim ringtones alarms notofcations i tak powrzucane odpowiednie dzwonki i za każdym podłączeniem do kompa kocha wywala wszystko a szkoda bo mam 250 kontaktów z czego 50 ma własne dzwonki od 4 pokoleń telefonów a na galaxy kicha naprawde nieda sie nic zrobić??:rozpacz:

A nie trzeba czasami tego zrobić na zewnętrznej SD?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Esc

A nikt z was nie zastanawial sie nad faktem takim iz w trakcie polaczenia telefonu a dokladniej karty SD do komputera staje sie ona niewidoczna w tym samym czasie dla telefonu.

I czy przez przypadek nie jest to wlasnie tym spowodowane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A nikt z was nie zastanawial sie nad faktem takim iz w trakcie polaczenia telefonu a dokladniej karty SD do komputera staje sie ona niewidoczna w tym samym czasie dla telefonu.

I czy przez przypadek nie jest to wlasnie tym spowodowane.

Tak, ale zmiany pownny być tylko w trakcie połączenia USB, a po jego odłączeniu wszystko powinno wrócić do normy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no właśnie powinny ale jakos nie jest tak jak byc powinno czy to możliwe żeby rom playa tak mieszał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi