Skocz do zawartości
Gość

Ruszyły testy Lollipopa dla G2

Rekomendowane odpowiedzi

Mandez

ROM będzie do wgrania w postaci .kdz ? Bo mam wersje tajwańską...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo pisać do LG Polska o coś takiego to jak zapytać przechodnia :) serio to samo było z samsungiem,po sieci krążyły wycieki a oni dalej się upierali,że aktualizacji nie będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Eric

Przyznam Danielsson-owi rację nie raz tak było że producent milczy w tym temacie aby nie rozczarować a jak już to zaskoczyć konsumentów.

Spokojnie widać że coś tam się dzieje, mniej więcej wiemy czego się spodziewać. Nic tylko czekać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie to samo chciałem napisać co kolega Danielsson. Czy support LG komuś kiedyś odpisał konkretnie na takie pytanie? Nie przypominam sobie. :D Oni potrafią się poplątać w pytaniach o gwarancję, więc co dopiero o aktualizację.

Na spokojnie poczekajmy, będzie to będzie, a jak nie to poczekamy jeszcze. Ze swojej strony powiem, że jak LL będzie okrojony z multiwindow, to ja się z Optimusa nie ruszam. Przynajmniej do czasu portów Lolka z G3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

beda chowane przyciski ekranowe podczas gier?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sa jakies screeny z wygladem wiadomosci ? Chodzi glownie mi o dymki czatu , no straszne mi sie nie podobaj te co sa w G2 ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    beda chowane przyciski ekranowe podczas gier?

Ja w stockowym 4.4.2 mam chowane :) Nie zawsze się chowają automatycznie, ale zauważyłem, że w czasie włączonej gry z widocznymi przyciskami wystarczy nacisnąć klawisz "home" (wyjsc do głównego pultpitu) i odpalic gre z pozycji ostatnio uruchamianych aplikacji (przytrzymać klawisz "home") i wtedy przyciski się schowają :)

Sa jakies screeny z wygladem wiadomosci ? Chodzi glownie mi o dymki czatu , no straszne mi sie nie podobaj te co sa w G2 ..

Zainstaluj sobie Textra, będzie Pan zadowolony ;)

Edytowane przez viphouse

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pato7

Ciekawe czy w aktualizacji naprawią błąd z dźwiękiem przy nagrywaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kepa416

Powinna naprawić w dodatku tak samo widgety i problemy ze złą jakością rozmowy. Byle nie doszły nowe błędy związane z L

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rdy

Na pewno dojdą, zawsze są nowe błędy z nowym softem. Dlatego mi się z tym L nie spieszy, bo pewnie pierwsza wersja która poleci będzie mocno zabugowana i zaraz jakieś hotfixy będą wpadać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x