Skocz do zawartości
Gość

Ruszyły testy Lollipopa dla G2

Rekomendowane odpowiedzi

No i mamy oficjalny 5.0.1 V30D LGF320 dla Korei:)

Chyba można już zacząć odliczać.

http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=36

http://www.quantrimang.com.vn/thietbiso/da-co-the-tai-ve-rom-android-5-0-1-ban-chinh-thuc-cho-lg-g2-113549

Edytowane przez plebloo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Daj jakieś info:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Eric

trochę nie mogę się z tym połapać (LG G2 Firmware List)

ale skoro już ktoś dostaje oficjalnie update to kwestia czasu dla innych.

P.S. korea już chyba dawno dostała gdy były tu wstawiane filmiki

Edytowane przez Eric

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    antykat

W czym nie możesz się połapać? Masz "Last Added", czyli ostatnio dodane romy .kdz. Poniżej masz długaśną listę wszystkich romów dla wszystkich krajów dla wszystkich modeli. Jeżeli w nazwie jest "6" lub "16G" tzn., że jest to wersja dla telefonów z 16GB pamięci. Dodatkowo z boku na czerwono masz "new", czyli oznaczenie, że to nowy rom. Jeżeli więc np. masz wersję telefonu D802 16GB, to możesz zainstalować każdy rom dla takiego modelu niezależnie od kraju, dla którego został wydany. Nie musisz więc czekać aż pojawi się oficjalnie dla Polski i możesz zainstalować np. rom włoski.

Te nowe dla Korei to V30D. Wcześniejsze to były tylko wycieki. Teraz jest to oficjalny update.

Wysłane z LG G2 D802 (32GB)

Edytowane przez antykat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nace

tylko ciekawe który będzie ładniejszy, płynniejszy i funkcjonalniejszy

mowa o lolipop z g3 i g2

bo zapewne będą customy z g3

oglądając na yt a używając to inna bajka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To co obstawiamy kiedy bedzie dla nas ?:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    djjaca

Nie ma to większego sensu. Może dzień, możne dwa miesiące. Będzie to będzie. Mnie się tam nie śpieszy, bo jak wiadomo nowe softy lubią mieć błędy..... a na ich naprawę trzeba będzie czekać i czekać.... A może będzie bez błędów? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Eric

Dzięki za wyjaśnienie, czyli wersja 32 może dostać rom później ?

@up myślę że to takie telefony że nie będzie różnic a jak już to G2 wygra minimalnie bo nie ma takiej rozdzielczości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie ma to większego sensu. Może dzień, możne dwa miesiące. Będzie to będzie. Mnie się tam nie śpieszy, bo jak wiadomo nowe softy lubią mieć błędy..... a na ich naprawę trzeba będzie czekać i czekać.... A może będzie bez błędów? :P

Ja wiem czy trzeba tak długo czekać biorąc pod uwagę o dziwo LG?Piszę "o dziwo"bo kiedyś z aktualizacjami od LG była lipa za to obecnie jest to jedna z niewielu firm która widać że się stara,samo za siebie mówią numerki softów androida 4.4.2...premiera była bodajże w marcu 2014 a mamy firmware od 20A do 20H...

Edytowane przez plebloo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    antykat

Kilka osób z xda dzwoniło do oddziałów LG w swoich krajach i wszędzie im odpowiadają, że aktualuzacja dla D802 będzie w ciągu 2-3 tygodni. Nie ma się jednak chyba czym podniecać, bo narazie wiadomo tyle, że prawdopodobnie będzie problem z rootem, custom recovery, itd., a więc i custom romami. Na szczęście kilka osób potwerdziła, że da się zrobić downgrade (były obawy, że nie). Jak wiecie, chyba dziś, koreańczycy już dostali Lollipopa, ale nie pieją z zachwytu. My pewnie też nie będziemy. Mi zresztą nie zależy. Bez xposed i z tym brzydkim ui już nie będzie tak fajnie.

Wysłane z LG G2 D802 (32GB)

Edytowane przez antykat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x