Skocz do zawartości
Gość

Grzanie się telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od pewnego czasu mój LG L90 strasznie się nagrzewa, nawet gdy korzystam w jednej chwili tylko z jednej aplikacji (np. Snapchat lub Messenger i nie jest nawet podłączony do ładowarki). Temperatury potrafią skakać nawet do 55~ stopni i nie jestem wstanie normalnie użytkować z telefonu. Do zbijania temperatury używam Cooler Master - pomaga, ale jak wiadomo nie rozwiązuje to problemu grzejącego się telefonu. Przez to nagrzewanie się telefonu strasznie cierpi stan baterii. W ciągu 10 minut bezczynności, gdy telefon jest dość gorący, jest ona w stanie spaść o jakieś 10-15%.

I teraz pytanie ode mnie - czy komuś się to już zdarzyło? Czy jest możliwość naprawienia tego, bez oddawania telefonu na gwarancję? Jeśli nie, to telefon po świętach odsyłam na gwarancję.

P.S

Telefon nie jest rootowany, ani w żadny sposób modyfikowany przeze mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ciaker

Myślę, że pomoże Ci wymiana baterii na nową ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jakac93

Spróbuj może od wgrania od nowa oprogramowania, może jakiś proces błędnie działa i cały czas pracuje przez co tel się grzeje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JosacK

Kolega wyżej ma racje. Ja po wgraniu CM 12 tak miałem telefon się strasznie grzał przez jakiś bug w oprogramowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam tel od ok. miesiaca i póki co zauwazyłam ze grzeje sie tylko w czasie aktualizacji a jak do tej pory miałam tylko jedną ;) u Was tez tak jest?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Reakcja wybudzania wyświetlacza podczas przychodzącej rozmowy w stosunku do dzwonka bez zmian. Natomiast odblokowywanie knock-code wyraźnie lepiej działa i szybciej wybudza się ekran (około 0,5 s). Zobaczymy czy nie ulegnie to zmianom później.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi