Skocz do zawartości
xavi_av1

Nie łączy z komputerem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Jest to mój pierwszy post a więc proszę o wyrozumiałość jakbym coś napisał źle .

Moim problemem jest to , że po przywróceniu ustawień fabrycznych mój laptop przestał znajdować karty SD . Karta oczywiście jest podłączona , muzyka na niej jest , obrazy też . Co mam zrobić żeby właśnie połączyć się z laptopem . Dodam że wcześniej bezproblemowo się łączyłem .

Z góry dziękuje za odpowiedź .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    [/WARNT]

włącz debugowanie usb w ustawieniach. Powinno pomóc. Jak nie, to sprawdz czy kabel nie jest walniety albo zmein port usb.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Włączyłem debugowanie jest napisane że " Komputer jest teraz podłączony z telefonem" lecz i tak nie ma utworzonego dysku kartySD . także to musi być coś innego .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

rozumiem ze podłączasz karte z poziomu paska notyfikacji?

masz roota?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mały

Witam,mój problem jest podobny,komputer widzi karta sd ale gdy wchodze w recovery -USB-MS toggle komputer nie widzi karty sd a co za tym idzie nie mogę kopiowac plikow a chciałem wgrac hardSPL / Haykuro SPL,z tego tematu http://forum.android.com.pl/f88/wgrywanie-haykuro-danger-death-spl-7834/ pisze tutaj aby nie zakładac nowego tematu prosze o wyrozumialosc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to wgraj wszytskie pliki od razu. Tylko nie pomyl sie przy wgrywaniu ich. Poradnik jest napisany tak zeby nie było pomyłki przy flashowaniu. A partycje mozesz zrobic po sflashowaniu romu :) Tylko skopiuj sobie backup oryginalnego romu wczesniej,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mały

Wgralem rom donut by laszlo myslalem ze wina lezy po stronie romu ale jest to samo wychodzi na to ze wina lezy po stronie komputera lub kabla, prawdopodobnie brakuje sterownika czy moge teraz wgrac hard SPL czy wrocic na orginalny rom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czy moge teraz wgrac hard SPL czy wrocic na orginalny rom

Wgrać możesz zawsze :)

Wgralem rom donut by laszlo myslalem ze wina lezy po stronie romu ale jest to samo wychodzi na to ze wina lezy po stronie komputera lub kabla, prawdopodobnie brakuje sterownika

Ostatnio miałem ten sam problem na wszystkich komputerach, kablach, romach itd. Pomógł środek do czyszczenia istalacji elektrycznych.. po prostu to była wina brudnego gniazda microUSB. I nie chodzi tu o zwykłe przedmuchanie. Konkretnie wyczyścić z wszystkich syfów.

Pzdr,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nie uszkodziło ci się gniazdo? Może przez przypadek pociągnąłeś za mocno ładowarkę i teraz coś nie styka i nie ma to związku z laptopem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mały

Po wgraniu hardSPL i radio już jest ok .USB MS toogle działa nie wgrywałem haykuroSPL bo nie wiem jaki ROM wgrać a szukam takiego co długo trzyma bateria gdy GPS jest włączony i WI FI.Dzięki wszystkim za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi