Skocz do zawartości
nskostek

Etui do Samsung Galaxy Alpa z Nakładką indukcyjną - jakie etui będzie pasować

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Forumowiczów, kupiłem nakładkę indukcyjną do alphy: Galaxy ALPHA tylna klapka do ładowania indukcyjnego białe (EP-CG850IWEGWW) w Morele.net

Świetna sprawa trochę pogrubia telefon tak, że go się lepiej trzyma i zakrywa aparat. Pojawił się jednak inny problem chce kupić jakieś etui do niego i nie wiem co będzie pasować. Czy ktoś ma może ten telefon z taką nakładką i dopasował już etui? jeżeli tak podajcie linki na coś solidnego do 100 PLN (może być trochę ponad).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maziz

Dobry pomysł z tą nakładką, chyba też się skuszę. Jutro mam zamiar wybrać się poszukać jakiegoś etui, czy case'a. Jak coś sensownego znajdę to dam znać. Zastanawiam się nad folią na ekran, niby nie ma sensu bo GG jest, ale chyba jednak kupię ją.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Naprawdę polecam sam kupiłem za 75 pln i na ładowarce z zegarem jako wygaszacz ładnie wskazuje czas podczas ładowania. Telefon robi się trochę grubszy tak ze aparat juz nie wystaje co biorę za plus bo jak dla mnie był za cienki i ciężko było go podnieść

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hl13

Jeśli ktoś chce tylko "zlikwidować" wystający aparat, a nie posiada ładowarki indukcyjnej to polecam etui - Ringke Fusion Crystal View

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SIapek

Może mi ktoś powiedzieć jak działa ta klapka do ładowania indukcyjnego? Czy prócz tej klapki trzeba również kupić jakąś specjalną ładowarkę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak ładowarkę również ale to już wydatek na dłuższy okres bo telefon zmienisz a ładowarka zostanie. Wygoda ogromna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat co prawda dotyczy etui do klapki z indukcją ale czy ktoś poleci jakieś etui do wersji bez indukcji?

Przeglądając allegro w oko wpadły mi:

- Ringke Fusion

- Imak Crystal Shell

- Nillkin Frosted Shield

Ktoś może posiada któryś z powyższych. Interesuje mnie w jakim stopniu pogrubiają telefon, jak są dopasowane, czy materiał jest śliski.

Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja przymierzałem do telefonu bez nakładki http://www.amazon.com/Spigen%C2%AE-METALLIZED-BUTTONS-Protective-Electric/dp/B00MAWPI76/ref=pd_sim_cps_7?ie=UTF8&refRID=0TR3S79GTT755YMVFXXV i był OK.

Ale powracając do tematu jak tylko ktoś będzie miał info jakie etui pasuje do telefonu z nakładką to piszcie. Ja wybiorę się w poniedziałek na oględziny w pobliskich sklepach ale takowej nakładki nie posiadam więc nie będę mógł przymierzyć...

Może coś takiego http://allegro.pl/etui-aluminium-bumper-do-samsung-galaxy-alpha-g850-i4816469228.html ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten bumper pasuje ale podobno bardziej rysuje tel. tak wynika z komentarzy na amazonie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SIapek

Witam, czy ktoś może mi polecić jakieś etui które ochroni przede wszystkim boczne ramki telefonu? Zależy mi na tym aby etui jak najmniej powiększyło gabaryty telefonu! Najbardziej na jego grubości.

Z góry dziękuje!

Wesołych świąt! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi