Skocz do zawartości
nskostek

Etui do Samsung Galaxy Alpa z Nakładką indukcyjną - jakie etui będzie pasować

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam wolałbym ładowanie bezprzewodowe bez pogrubiania telefonu. Choćby dla tego, że można potem dorzucić etui S-View.

Co powiecie na to:

Alpha SlimPWRcard - 0.5mm Qi Receiver for Samsung Galaxy Alpha | Fonesalesman

Ktoś się pisze? Mam możliwość załatwienia za 100zł.

@@kawowy

Masz jeszcze możliwość załatwienia tego - Alpha SlimPWRcard - 0.5mm Qi Receiver for Samsung Galaxy Alpha | Fonesalesman za 100 zł jak tak napisz na [email protected]@interia.pl chętnie bym kupił. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślicie że ta wkładka będzie pasowała do Alphy z powiększoną baterią? Szczerze mówiąc ładowanie indukcyjne to ostatnia rzecz jakiej mi brakuje w tym tel aby był moim ideałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slang

Myślicie że ta wkładka będzie pasowała do Alphy z powiększoną baterią? Szczerze mówiąc ładowanie indukcyjne to ostatnia rzecz jakiej mi brakuje w tym tel aby był moim ideałem.

Napisano 21 wrzesień 2015 - 21:31

Kafri napisał, że narobiłem "smaka", może tak, gdyż po dokonanych zmianach w nakładce, idealnie dopasowuje się do rozszerzonej baterii, a o to głównie chodziło aby wykorzystać nakładkę indukcyjną wraz z baterią 2500mAh. Teraz "smaka" odtajnię i napiszę jak to zrobiłem. Każdy kto podejmie się tej modyfikacji nakładki, ryzyko uszkodzenia jej bierze na siebie.

Otóż tak, ja do tego użyłem: mini frezarki /frez płaski i okrągły/ lutownica, mikrometr, super glue. Wyznaczyłem wielkość pola na nakładce jakie ma być z frezowane ,/wielkość baterii 86 na 39mm/ następnie frezem płaskim "zjechałem" z 2,5mm grubości do 1.6mm. Krawędzie frezem okrągłym. Następnie wymontowałem górną część anteny NFC "zjechałem"z niej 0,2mm, następnie dolną częśćobniżyłem o 0.3mm dolną część. Wszystko zmontowane, płytka z cewką i antenka lekko doklejona super glue i koniec. Teraz wszystko razem idealnie do siebie pasuje i funkcjonuje. Bateria standardowa ładowała się indukcyjnie od 20% do 100% ok. 130min. natomiast rozszerzona od 20% do 100% ładuje się ok. 165min. 

Życzę powodzenia każdemu, kto się podejmie takiej modyfikacji. :thumbup:

Załączone miniatury
    •  
    •  
    • 20151010_181642.jpg
    • 20151010_181709.jpg
    • 20151010_174203.jpg

post-388359-0-70601600-1444678380_thumb.jpg

post-388359-0-63784300-1444678438_thumb.jpg

post-388359-0-87572600-1444678771_thumb.jpg

post-388359-0-11773300-1444678963_thumb.jpg

Edytowane przez slang
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam wolałbym ładowanie bezprzewodowe bez pogrubiania telefonu. Choćby dla tego, że można potem dorzucić etui S-View.

Co powiecie na to:

Alpha SlimPWRcard - 0.5mm Qi Receiver for Samsung Galaxy Alpha | Fonesalesman

Ktoś się pisze? Mam możliwość załatwienia za 100zł.

@@kawowy

Masz jeszcze możliwość załatwienia tego - Alpha SlimPWRcard - 0.5mm Qi Receiver for Samsung Galaxy Alpha | Fonesalesman za 100 zł jak tak napisz na [email protected]@interia.pl chętnie bym kupił. Pozdrawiam.

Dołączam do zapytania od jarot99. Masz możliwość zamówienia tej wkładki, w tej cenie? Jak nie, to w weekend zamawiam tutaj http://www.amazon.co.uk/Alpha-SlimPWRcard-Receiver-Samsung-integrated/dp/B00QMIM6EM/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1444933355&sr=8-1&keywords=Alpha+SlimPWRcard

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi